Emily chce zagrać w Too
2.4 (7)

Emily chce zagrać w Too

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Emily chce zagrać w Too jest horrorem dla Androida i od razu warto zauważyć, że gra ma kilka opcji do tytułu, druga, najbardziej istotna Emily Wants to Play 2, ale w zależności od lokalizacji mogą się różnić. Niemniej jednak, to nie jest fabuła, ale wciąż kontynuacja, o ukochanym złoczyńcy, który po raz kolejny wkroczył na ścieżkę wojenną i chce zagrać;)

Przygotowano grę w studiu SKH Apps, z powodu której w chwili obecnej tylko trzy gry - dwie odnoszą się do ostatniej części, to jej płatne i darmowe wersje oraz nowości, która jest drugą częścią i jest od razu dostępna w wolnym formacie. Należy zauważyć, że nawet płatna wersja pierwszej części pobrała ponad pięć tysięcy osób, co jest dość dużo w formacie android, ale wolny był w stanie zdobyć serca ponad pół miliona fanów tego gatunku. Co w ogóle jest powodem, dla którego przyjrzymy się drugiej części.


Druga część, a także pierwsza, opisze zdarzenia, które wystąpią wraz z dostawcą. W ostatniej części był to dostawca pizzy, tym razem chodzi o kanapkę, którą zamówiono z najbliższej restauracji. Twój bohater próbował dostarczyć kanapkę, ale został uwięziony w dużym biurowcu, w którym mieszka również dziewczyna Emily, której demoniczna natura ożywiała jeszcze kilka lalek i manekinów do zabawy;)

W porównaniu z ostatnią częścią problemów, twój bohater wzrośnie tylko dlatego, że Emily znalazła nowych przyjaciół i stała się znacznie mądrzejsza, co oznacza, że ​​sprytne pułapki stały się jeszcze bardziej niebezpieczne i będą jeszcze bardziej. Czy możesz wytrzymać tak długo, jak to możliwe, lub zostać ocalonym z tego strasznego miejsca? A może chcesz też zagrać?


Funkcje:

  • Jeśli znasz już ostatnią część, to ta gra jest znacznie dłuższa, a zawartość jest jeszcze większa.
  • Wiele nowych postaci, pułapek i innych funkcji.
  • Brak zakupów w aplikacji, co jest w porządku

Wady gry:

  • Jest reklama

Rezultat: gra Emily Wants To Play to wspaniały horror, którego pierwsza część przeszła próbę czasu i użytkowników, a druga część była wyraźnie bardziej interesująca i szersza pod każdym względem.


Reklama

Pobierz Emily chce zagrać w Too 1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
You are alone, scared and have been trapped inside an office building by four dolls, a mannequin, a jack-in-the-box and a zombie-looking girl named Emily. You just wanted to deliver your sandwich order and head back to the restaurant, but they want to play. Emily Wants to Play Too is a fun and scary survival horror game with action, puzzles, strategy and stealth elements.
informacje ogólne
wersja 1.0 (14)
Data umieszczenia 2018-11-02 19:38
rozmiar 26.63 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje SKH Apps na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(7)
2.39★ 47.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/12 07:45
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |