Caffice: Znajdź pracę!
0 (0)

Caffice: Znajdź pracę!

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Caffice: Zdobądź pracę! to pilot do androida, w którym trzeba zrobić kawę, dużo kawy! W rzeczywistości grę można nazwać symulatorem baristów, ale szczerze mówiąc, ilość akcji jest tu raczej skromna i porównanie jej z co najmniej prawdziwą pracą będzie bardzo trudne. Niemniej jednak, gra jest zbudowana na wielkiej miłości naszego pokolenia na kawę, bez której wielu od dawna nie jest gotowych na rozpoczęcie dnia lub zabranie się do pracy.

Przygotowano grę w studiu Aksolot Entertainment i chociaż jest to ich jedyny projekt, który może być wartym startu, to nie wszystkie decyzje mogą wydawać się przytłaczająco trafne, szczególnie w ramach debiutu.


Jeśli odnosisz się do rozgrywki, pierwszą rzeczą, którą napotkasz, jest trening, tak jak w większości prac, ale tutaj jest on dość krótki i szybko zrozumiesz, czego się od ciebie oczekuje, i potrzebujesz tego: aby dodać wodę, pobić ekspres do kawy, zebrać "żniwa" w rodzaj kubków z kawą ... wydaje się, że to jest to, trudno jest nie zauważyć lub coś przegapić. To, co jest zawstydzające, to to, że nie trzeba zmieniać rezerwy kawy w filtrze, najwyraźniej jest ona nieskończona, chociaż można to zrobić łatwo, ale twórcy najwyraźniej myśleli, że gra stanie się zbyt skomplikowana. Jeśli chodzi o design, to odwołuje się do klasyków, dosłownie każdego piksela, a wtedy zobaczysz ich całkiem sporo i będziesz mógł cieszyć się grafiką w stylu retro. Ponadto sam format potrzeby "bicia" ekspresu do kawy przypomni Ci o klasycznych zatrzaskach, gdzie jest to jedyna czynność, chociaż są tam woda, kubki do kawy i przynajmniej pewne zrozumienie, że jesteś w pracy. W każdym przypadku będziesz regularnie otrzymywać cenne instrukcje od swojego szefa i samodzielnie, staraj się rozwijać zawodowo, aby uzyskać jak najwięcej kawy!


Funkcje:

  • Fajna grafika w stylu retro
  • Prosta i intuicyjna rozgrywka
  • Złożoność - umiarkowana, każdy barista sobie z tym poradzi
  • Możesz wybrać kolor ręki twojego bohatera!
  • Kawa, dużo kawy!

Wady gry:

  • Z jakiegoś powodu w grze są zakupy ... reklama też tam jest, ale to za mało.

Konkluzja: Caffice: Zdobądź pracę! jest to bardzo klasyczny pilot, który w pełni radzi sobie z jego przeznaczeniem - aby zniszczyć dużo swojego czasu i zwolnić dni pracy, w których wyraźnie zaangażowałeś się w coś bardziej skomplikowanego.


Reklama

Pobierz Caffice: Znajdź pracę! 3.1.705 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bunch of Halloween related skins!
informacje ogólne
wersja 3.1.705 (3001705)
Data umieszczenia 2018-10-19 12:59
rozmiar 37.27 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/13 07:48
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |