Napraw autobus 2019
4.3 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Bus Fix 2019 to symulator dla Androida, który będzie odpowiadał wszystkim tym, którzy kochają autobusy i naprawy samochodów, ponieważ to autobusy muszą zostać naprawione.

Przygotowano grę w studio PlayWay SA, która jest zdecydowanie znana wszystkim fanom symulatorów, ponieważ ma ich dużo na swoim koncie. Deweloperzy odkryli miłość do naprawy przez długi czas, dzięki serii Car Mechanic Simulator, z której każda część z łatwością otrzymała około 5 milionów pobrań, i to tylko na Androidzie, więc programiści postanowili pójść dalej i rozpocząć wydawanie gier o węższym profilu, a autobusy nie stały się przede wszystkim były to ciągniki i motocykle, więc w tej sekwencji, według twórców, budowane są nasze priorytety. Jak myślisz, jaki rodzaj transportu będzie następny?


Jeśli chodzi o rozgrywkę, to rzeczy są dość powszechne - różni klienci przyniosą swoje autobusy do garażu i krótko opisują problem, który mają. Następnie powinieneś przeprowadzić inspekcję, posortować coś w razie potrzeby, zamówić coś, jeśli nie jest dostępne iw sumie, doprowadzić autobus do stanu roboczego i otrzymać zapłatę od zadowolonego klienta. Główną cechą gry w dużej liczbie awarii, części i opcji naprawy, które na pewno każdy będzie chciał, ale co może go zdenerwować - brak możliwości przeprowadzenia jazdy próbnej lub przynajmniej jakoś usiąść za kierownicą dużych samochodów. Jednak garaż nadziewany stromym sprzętem i pięknym modelem 3D każdego "pacjenta" robi wrażenie i uzasadnia obecność tej gry na liście symulatorów.


Funkcje:

  • Sześć rodzajów autobusów, które podlegają naprawie
  • Ponad 50 części zamiennych, które można wykorzystać
  • Duży wybór awarii i ciekawe metody diagnostyczne
  • Nieograniczone zamówienia
  • Garaż, w którym jest prawie wszystko!

Wady gry:

  • Reklamy i zakupy, a także w innych projektach tych deweloperów

Rezultat: Napraw autobus 2019 to świetny symulator, który będzie odpowiedni dla tych, którzy nie udają kierowcy, ale uwielbia je naprawiać, zwłaszcza autobusy;)


Reklama

Pobierz Napraw autobus 2019 1.0.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (18)
Data umieszczenia 2018-09-13 17:41
rozmiar 21.59 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.34★ 86.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/14 07:38
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |