Escape The Ghost Town 5
3.6 (5)

Escape The Ghost Town 5

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Escape The Ghost Town 5 jest już piątą z horrorów dla Androida, które są związane z ulubioną zasadą poszukiwania przedmiotów i rozwiązywania zagadek, które wielu programistów pewnie nazywa ucieczką, a dla większości fanów tego gatunku jest to dobra okazja, aby spędzić przyjemny czas, ciesząc się kolejną mistyczną lokalizacją i ciekawe rozwiązania.

Przygotował grę, podobnie jak ostatnie cztery części w studio ASG, z powodu których istnieje wiele innych gier o podobnym formacie. Tutaj warto zauważyć, że jeśli pierwsza część serii gier Escape Ghost Town uzyskała ponad pięć milionów pobrań, to czwarta jest około dziesięć razy mniejsza i wszystko z jednego prostego powodu - na tle sukcesu na starcie deweloperzy zdecydowali, że nie ma nic do zmiany i tylko są odtwarzane z odmianami obrazków i puzzli. Nie wiadomo jeszcze, jak bardzo popularna będzie piąta część, ale jest całkiem możliwe, że będzie to ostatnia z tej serii, a szósta pokaże coś oryginalnego, ale wtedy łatwiej będzie rozpocząć nową serię i nie martwić się o przeszłość.


Co nas czeka w piątej części? Nowe miasto to duch, w którym oprócz ciebie i wszystkich ponurych miejsc żyje bardzo niewielu ludzi, a jeśli ktoś jest, zdecydowanie nie spotkasz go. Niemniej jednak, gra zostanie podzielona na 15 rozległych miejsc, z których każda zawiera wiele przedmiotów, które należy znaleźć i wykorzystać w celu zdobycia innych przedmiotów lub otwarcia kolejnego zamka za pomocą szyfru lub klasycznego dziurki od klucza. Z bonusów - wszystkie poziomy są darmowe, co oznacza, że ​​możesz ukończyć grę całkowicie, bez konieczności kupowania finału lub jego połowy. Dodatkowo, deweloperzy dodali trochę animacji do niektórych scen, co jest miłe, ale niewystarczające, aby doprowadzić grę o rząd wielkości wyżej.


Funkcje:

  • Przyjemna grafika i niepowtarzalna mistyczna atmosfera
  • Układanki, które można rozwiązać, złożoność jest umiarkowana
  • Ta gra jest całkowicie darmowa

Wady gry:

  • Jest reklama, ale możesz ją wyłączyć za mniej niż dolara

Wynik: Escape The Ghost Town 5 jest dobrym przedstawicielem tego gatunku, ale najprawdopodobniej będzie to ostatnia gra z tej serii, ponieważ jej popularność aktywnie spada i musisz wymyślić coś świeżego i oryginalnego.


Reklama

Pobierz Escape The Ghost Town 5 1.0.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
fixed bug with saving the game
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (8)
Data umieszczenia 2018-11-15 16:35
rozmiar 71.02 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje A-S-G na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
3.6★ 72%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/14 08:42
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |