Symulator dźwigu
4.2 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Crane Simulator to symulator dla twojego Androida i jak nietrudno zgadnąć, musisz zasymulować tutaj na zawołanie. Ogólnie rzecz biorąc, żuraw jest bardzo ważną i bardzo drogą rzeczą, więc jesteśmy nawet zaskoczeni, że nie spotkaliśmy czegoś takiego wcześniej, w pewnym stopniu jest o wiele bardziej interesująca niż spychacz czy ciężarówka.

Przygotowano grę w studiu Yojoy Games, z czego wynika sporo gier, w tym symulatory, które można przypisać nie najpopularniejszym opcjom. Na przykład - wózek widłowy symulator ... do niego, my, być może, nadal, ale dziś mówimy o kranu!


W rzeczywistości gra nie była tak ekscytująca, ale tak samo. Żuraw nie jest niestety wieżą (przynajmniej na początku gry), ale dźwigiem portowym, ale wciąż dość dużym. Nie musisz tego robić, niestety, ale załadować kontenery - tylko na drodze, ale jeśli chcesz, możesz jeździć ciężarówką, na której był załadowany pojemnik, tak aby gra "no wheels" nie została. Pod względem kontroli wszystko jest całkiem proste - joystick, który odpowiada za obrót bomu i dwa przyciski, jeden jest odpowiedzialny za uruchomienie bomu, drugi za długość kabla, to wszystko, co czeka na ciebie. Jednak ta aktywność wymaga cierpliwości i uwagi, nie chcesz upuścić kontenera? Może z Chin jest dużo delikatnych paczek ...

W miarę przechodzenia uzyskujesz dostęp do dźwigu hydraulicznego i wieżowego, a praca z nimi jest trudniejsza, ale o wiele bardziej interesująca. Oczywiście będziesz musiał odwiedzić wiele różnych miejsc, takich jak place budowy, magazyny itp., Co zdecydowanie zwiększa zainteresowanie tym, co się dzieje.


Funkcje:

  • Kilka rodzajów dźwigów, aż siedem sztuk
  • Opracowany świat, różne lokalizacje
  • Kilka rodzajów kamer
  • Odpowiednia fizyka i dobra animacja
  • Całkiem prosta kontrola, opanuj ją w kilka minut

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Jest donat, w formacie pakietów, które mogą pomóc wyłączyć reklamy, odblokować wszystkie dźwigi i tak dalej

Rezultat: gra Crane Simulator z pewnością nie jest najbardziej realistycznym i niezbyt nasyconym symulatorem, ale jeśli uważasz, że jest bardzo mało analogów - dlaczego nie?


Reklama

Pobierz Symulator dźwigu 2.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
-Fixed bugs;
-Ads labeled;
-Graphics polished;
-Gameplay optimized.
informacje ogólne
wersja 2.2 (13)
Data umieszczenia 2021-06-25 09:14
rozmiar 66.64 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Yojoy Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.16★ 83.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/19 09:46
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |