Unfolded: Old Wounds
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Unfolded: Old Wounds to przygoda dla Androida, która opiera się na prawdziwej historii jednej z największych wysp, która dziś jest częścią Korei Południowej. Historia dotknie trudnych czasów lat 40. , gdy ludność wyspy walczyła o niepodległość, na tle II wojny światowej, głodu, cierpienia i innych trudności - tego doświadczyli ludzie. Musisz także otworzyć album swojego dziadka, a także ze zdjęć i zapisów, które będą odnawiać wydarzenia z minionych dni.

Przygotował grę w studiu COSDOTS, dla którego jest to pierwszy projekt. Mamy nadzieję, że jego popularność pozwoli programistom na zrobienie czegoś innego, bo jest oczywiście niewiele takich gier, zresztą nie ma praktycznie żadnego, co jest smutne. Wydaje nam się, że jest to doskonały sposób na prezentację informacji, zwłaszcza na temat wydarzeń, które nie są wyraźnie opisane na kartach historii świata.


Od razu należy zauważyć, że sama historia okazała się dość ponura, co nie jest zaskakujące ze względu na wydarzenia. Ale jej wysokość jest na wierzchu. Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy jest projekt, który jest wykonywany w niezwykły sposób. Większość obrazu jest rysowana czarno na białym, tylko niektóre elementy mają kolor, w niektórych miejscach są punkty do interakcji i tam programiści byli w stanie zrealizować animację. W rezultacie interakcja okazała się interesująca i bardzo oryginalna, gra dosłownie popycha Cię do eksploracji całego terytorium i poruszania się po fabule. Niemniej jednak twórca nalega, aby prezentacja autora, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, a także dialogów, postaci, imion itp., Ale wiemy, w jakich sytuacjach piszą;)


Funkcje:

  • Cudowny i rzadki gatunek interaktywnej historii
  • Niesamowity design, oryginalny i piękny
  • Wspaniała historia
  • Bez reklam i zakupów, zupełnie nic.

Wady gry:

  • Nie znaleźliśmy ich.
  • Jeśli tylko znana jest lokalizacja .. Ale gra jest całkowicie przetłumaczona na angielski, co nie jest takie złe.

Rezultat: gra Unfolded: Old Wounds to rodzaj arcydzieła, które na pewno Ci się spodoba, historia jest fajna, ale trudna, wydarzenia wyglądają bardziej niż prawdziwe i jak często spotykasz coś takiego, a nawet na Androida?


Reklama

Pobierz Unfolded: Old Wounds 1.41 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
64 bit update
informacje ogólne
wersja 1.41 (31)
Data umieszczenia 2019-06-13 03:25
rozmiar 67.15 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje COSDOTS na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/20 07:27
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |