Marimo League
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra w Marimo League jest symulatorem dla twojego androida, ale nie można go nazwać pełnoprawnym symulatorem, ponieważ w tym przypadku będziesz musiał być jakimś bóstwem, które faworyzuje mały krąg wojowników, którzy walczą na arenie i będą cię czcić. Ustalenie wiarygodności tego, co się tu dzieje, oczywiście nie będzie działać, ale nie przeszkadza to zabawie i daje dużo zabawy.

Przygotowaliśmy grę w studio LoadComplete, która już wielokrotnie pojawiała się na naszej stronie i generalnie stworzyła wiele interesujących gier, wśród najpopularniejszych można wymienić akcję Devil Eater i casualowy projekt Hello Yogurt oraz płatny projekt DEAD EYES, przy okazji, był na naszej stronie. Jednak, gdy warto zauważyć, że nowość nie otrzymała jeszcze żadnej lokalizacji i nie ma nawet języka angielskiego, co może zirytować niektórych fanów twórców. Jesteśmy pewni, że z dobrym początkiem gra otrzyma lokalizację, ale jest to tylko domysły, jednak jest to dość proste i można to zrobić bez zbędnego tłumaczenia;)


Z pewnością wielu z was słyszało co najmniej frazę, że bogowie faworyzują odważną lub jakąkolwiek inną interpretację, więc to właśnie bóg stanie się w tej grze. Przez długi czas ludzie walczyli ze sobą i przez długi czas byli wprowadzani w ramy wydarzeń sportowych, w których najsilniejszy wojownik jest zdeterminowany. Jednak wielu bojowników, szczególnie w starożytności, czciło to lub tamte bóstwo lub totem, tutaj musisz wybrać wojownika i sprawić by wygrał, chwaląc swoją moc i zdobywając bezcenne punkty doświadczenia dla reszty populacji małej wioski, która jest ładna szybko zaczyna rosnąć, ponieważ pogłoski o cudach szybko odlatują;)


Funkcje:

  • Doskonała oryginalna grafika
  • Jasna i wciągająca rozgrywka
  • Nieformalny format, który pozwoli Ci się zrelaksować
  • Wiele plemion, z których każdy ma swoje własne żetony
  • Różnorodność broni i innych bonusów

Wady gry:

  • Nie ma lokalizacji, przynajmniej na razie jest to bardzo frustrujące
  • Zakup i reklama nie ominęły strony projektu

Konkluzja: gra Marimo League jest fajnym, oryginalnym i bardzo swobodnym projektem, który nie wymaga specjalnych umiejętności ani ekstremalnych wysiłków, co jest całkiem wygodne i przyjemne.


Reklama

Pobierz Marimo League 1.8.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.8.3 (163)
Data umieszczenia 2020-05-04 13:56
rozmiar 95.86 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/24 07:14
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |