Puzzle Rodzina
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Puzzle Family to zwykła gra logiczna dla Twojego Androida. Tak, ten gatunek istnieje już na pewno, a jego cel jest dość typowy i prosty - aby sprawić przyjemność całej rodzinie, która może wspólnie grać, bawiąc się i rozwijając w tym samym czasie!

Przygotowaliśmy grę w studiu Brain Training Games Dev, którego nazwa już mówi o tym, do czego służy i jaki jest jego cel. Warto również zauważyć, że nie jest to jedyna gra na ich koncie, są jeszcze trzy, które również stanowią rodzaj łamigłówki, która pomoże ci rozwinąć swój mózg i rozwijać się każdego dnia, w dogodnym czasie. Nie mają jeszcze żadnych popularnych projektów, ale wszystko może się zmienić w każdej chwili, jak już wielokrotnie zauważyliśmy, popularność to bardzo niestabilna ilość, która może się zmienić w każdej chwili.


Chociaż programiści i zapewniają nas, że gra ma cztery tryby gry, z których każdy ma swoje własne zasady, ale jednak wszystkie opierają się na popularnym ostatnio modelu fizycznym z osobliwą rzeczywistością rozszerzoną, kiedy trzeba narysować elementy, które pozwolą osiągnąć pożądany rezultat. W przypadku takich gier, które już spotkałeś, aby nic niezwykłego dla ciebie nie było. Najpopularniejszym trybem jest sytuacja, w której konieczne jest sprawienie, aby piłka padła na psa, piłka z kolei spadnie w przypadkowym miejscu i trzeba do niej dokończyć, nie zapominając o fizyce, która również musi być brana pod uwagę. Każdy poziom można przekazać kilku gwiazdom, których liczba zależy bezpośrednio od Twojego profesjonalizmu, ale jesteśmy pewni, że szybko się poczujesz, zwłaszcza po raz pierwszy, na niektórych poziomach pojawią się podpowiedzi.


Funkcje:

  • Jasne zadania i doskonała fizyka
  • Cztery warianty gry, zasady są nieco inne
  • Przyjemna grafika i animacja
  • Istnieją wskazówki
  • Każdy poziom ma kilka rozwiązań
  • Ponad trzysta poziomów
  • Czas poświęcony na tę grę nie będzie daremny

Wady gry:

  • Jest reklama, ale za kilka dolarów można ją wyłączyć na zawsze

Konkluzja: Puzzle Family to ciekawy i zabawny projekt, który naprawdę pasuje do całej rodziny i pomoże ci rozwinąć twoje myślenie, całkowicie za darmo.


Reklama

Pobierz Puzzle Rodzina 1.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Puzzle Family - Solve puzzles with the family members!
informacje ogólne
wersja 1.2 (3)
Data umieszczenia 2018-10-04 14:27
rozmiar 35.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/24 09:19
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |