Planet Bomber!
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Planet Bomber! jest to automat zręcznościowy dla twojego androida, w którym musisz poradzić sobie z dość dziwną rzeczą - zbombardować planetę, ale oto jak, dlaczego i dlaczego - spróbujemy to rozgryźć, ale możesz pobrać grę za darmo i przygotować się do ustawienia rekordów;)

Przygotowaliśmy grę w studio VOODOO, które już wielokrotnie pojawiało się na naszej stronie internetowej, zachowując tę ​​tradycję, okresowo wypuszczając coś nowego, a nawet oryginalnego. Z poprzednich projektów warto zwrócić uwagę na grę Helix Jump, która jest aktywnie reklamowana, dzięki czemu liczba pobrań przekroczyła już 100 milionów! Ponadto istnieje projekt Hole.io w temacie zniszczenia, który sprawdziliśmy, który również okazał się dość popularny, zgromadził ponad 10 milionów, a na koniec, z podobnym rezultatem, jest projekt Dune !, który od dawna jest stabilny. Najprawdopodobniej nowość nie będzie w stanie konkurować z hitem, ale stabilny wysoki pasek szybko wygra, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że dosłownie w pierwszych dniach przekroczył próg 100 tysięcy pobrań.


Po części opowieści programiści nawet nie próbowali nas zaskakiwać, mówiąc tylko, że musimy podróżować przez galaktykę i niszczyć planety ... to wszystko! Na pytanie, jak to zrobić, nie trudno odpowiedzieć - pociski, ale dlaczego - wymyślić się, być może z nudów, czy może naprawdę jest w tym jakiś sens i globalne dobro. Wdrożenie okazało się dość proste, większość przestrzeni gry zostanie zajęta przez obracającą się planetę i trzeba nacisnąć przycisk startu rakiety, który będzie systematycznie niszczał.

Oczywiście istnieje wiele różnych pocisków, a Twoim zadaniem jest odblokowanie jak największej liczby gatunków, co przyspieszy proces i pomoże w bitwach z bossami. Między innymi istnieje wiele przydatnych bonusów, które również pomogą w tym raczej trudnym zawodzie.


Funkcje:

  • Ładna grafika i dobra animacja
  • Prosta kontrola i przejrzysta rozgrywka
  • Wiele rodzajów rakiet i planet

Wady gry:

  • Jest reklama, której pozbycie się można wyłączyć z Internetu
  • Są płatne subskrypcje, które pozwalają na pozbycie się reklam i odblokowanie wielu pocisków naraz.

Konkluzja: gra Planet Bomber! jest to typowy zabójca czasu, jakość i szczelność, w zasadzie dokładnie to, czego oczekujemy od tego projektu.


Reklama

Pobierz Planet Bomber! 6.0.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fixing some bugs
informacje ogólne
wersja 6.0.3 (6003)
Data umieszczenia 2021-08-23 18:53
rozmiar 52.01 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje VOODOO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/25 09:54
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |