The Running Dead -Zombie Shooting Running FPS Game
0 (0)

The Running Dead -Zombie Shooting Running FPS Game

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

The Running Dead Game -Zombie Shooting Running FPS Game to zagadka dla twojego androida, a najciekawsze jest to, że pytanie dotyczy zombie, jeszcze raz. Pomysł jest dość prosty - musisz przebić się przez ulicę wypełnioną martwymi ludźmi wszelkiego rodzaju i zdolnościami. Reszta to typowa sytuacja, ale niektóre żetony i funkcje są warte uwagi.

Przygotowaliśmy grę w studiu NOONBORA Corp, inne gry na koncie, których jeszcze nie można było wykryć, ale generalnie ten projekt jest podobny do wydania, co może być dobrym początkiem, przynajmniej jeśli gra otrzyma dobrą reklamę.


W każdym razie, ale jak w każdym innym rastrze, będziesz musiał biegać, dużo i za każdym razem, od nowa, próbując uciekać tak daleko, jak to możliwe. Mamy zwykły pogląd - od tyłu, praktycznie z tyłu głowy, aw rękach mamy broń, która pomaga strzelać do wrogów i przeszkód, które będą na naszej drodze, a dodatkowo, ze względu na dość szeroką drogę mamy względną swobodę ruchu, ponieważ możesz uciec na każdym pasie. Kolejną miłą rzeczą jest to, że twój bohater nie umrze z powodu kolizji z przeciwnikami, ma określoną liczbę żyć, która jednak dość szybko się kończy, ale biorąc pod uwagę złożoność rozgrywki, jeśli gra zakończyła się pierwszym dotknięciem - to było byłoby całkowicie niemożliwe.

A jeśli ktoś jest zainteresowany fabułą, to wszystko jest proste - grać dla żniwiarzy, którzy ratują duszę, niszcząc zombie, które pozwolą im zabezpieczyć życie wieczne, kolejne pytanie, czy jest to konieczne w takim świecie? Jednak to jest ich działalność, a twoim zadaniem jest pomóc im;)


Funkcje:

  • Wyraźna rozgrywka, łatwa obsługa
  • Wysoka złożoność, która sprawdzi siłę twojego systemu nerwowego
  • Wiele postaci o wyjątkowych zdolnościach
  • Dodatkowe bonusy, które pomogą w osiągnięciu celu
  • Pośpiech do tytułu najlepszego łowcę
  • Gra nie wymaga dostępu do Internetu

Wady gry:

  • Zakupy i reklama, ale jest to typowa sytuacja

Rezultat: The Running Dead - Zombie Shooting Running FPS Game to typowy zawodnik, który oczywiście jest nieco spóźniony, ich czas minął, ale mimo to, jeśli chcesz zapamiętać przeszłość - to wszystko.


Reklama

Pobierz The Running Dead -Zombie Shooting Running FPS Game 1 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1 (11)
Data umieszczenia 2018-10-04 14:27
rozmiar 80.33 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/27 07:24
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |