Driving Island: Delivery Quest
0 (0)

Driving Island: Delivery Quest

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Driving Island: Delivery Quest to świetne imię, które nie oddaje rzeczywistości. W rzeczywistości jest to raczej skromny symulator kurierski, jednak będziesz pracował nad różnymi pojazdami, które z jakiegoś powodu były powodem, dla którego twórcy nazwali grę "wyścigiem", podczas gdy jazda będzie musiała odbywać się w malowniczych miejscach, które są ustawione jako wyspa, gdzie w północnej części naszej planety.

Przygotowaliśmy grę w studiu Play With Games, którą od dawna znamy i wielokrotnie wydawaliśmy gry, ogólnie rzecz biorąc, ogólnie rzecz biorąc, kolejny projekt i potwierdziliśmy, że wciąż nie zmienili platformy. Biorą jednak ilość, nie jakość, więc tutaj trzeba traktować ze zrozumieniem.


Rozgrywka nie ograniczała się do nudnych wypraw od "A" do "B", dodając możliwość zbierania pasażerów po drodze, a nawet uczestniczenia w połowach i utrzymywaniu obiektów, jednak wszystko sprowadza się do zarządzania kilkoma rodzajami pojazdów, w tym samochodami, dżipami , autobusy, ciężarówki, a nawet łódź. Ponadto deweloperzy twierdzą, że czekają na niesamowitą atmosferę i piękno miasta na wyspie, co jest prawdą, zwłaszcza jeśli harmonogram był na poziomie, ale podczas gdy wygląda raczej wątpliwe. Niemniej jednak, jako zabójca czasu, gra może wykonywać się dość łatwo i skutecznie, zwłaszcza, że ​​jest dość czasu, aby ukończyć zadania, ale nie można się zawiesić, jakikolwiek wypadek sugeruje, że misja musi rozpocząć się od nowa.


Funkcje:

  • Szeroki wybór transportu
  • Dość dużo różnych zadań
  • Piękne, wyspiarskie miasto na serwerze
  • Spokojna, zrelaksowana atmosfera

Wady gry:

  • Reklama i zakupy dla tych, którzy są zbyt leniwi, aby oszczędzić na nowy transport

Rezultat: Driving Island: Delivery Quest to nie wyścig, to cichy symulator raczej nudnej pracy kurierów, kierowcy lub kogoś, kogo bardziej lubisz, podczas gdy symulator jest również trudny do nazwania, fizyka i inne elementy nie ciągną za symulator.


Reklama

Pobierz Driving Island: Delivery Quest 1.1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- graphic improvement
- performance improvement on some devices
fix - blocked levels after buying the car
informacje ogólne
wersja 1.1.0 (22)
Data umieszczenia 2020-07-28 09:09
rozmiar 67.3 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/29 09:28
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |