PLAYMOBIL Mars Mission
0 (0)

PLAYMOBIL Mars Mission

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Zagraj w PLAYMOBIL Mars Mission to przygoda dla Androida, w którym twój bohater będzie na Marsie ... To jest w rzeczywistości główna cecha gry, na którą musisz zwrócić uwagę, szczególnie jeśli ten temat Cię interesuje. Co ciekawsze, fabuła i wydarzenia z gry pośrednio, ale wciąż przypomina to, co dzieje się w filmie "Marsjanin", który ogólnie okazał się interesujący i bardzo popularny, pomimo krytyki związanej z fizyką niektórych wydarzeń. Tak czy inaczej, jesteś na Marsie, jesteś sam, ale masz coś do zrobienia, to jest gra i zbudowana.

Przygotowaliśmy grę w niemieckim studiu o długiej nazwie geobra Brandstätter Stiftung Co.KG, z której wszystkie gry są dość popularne, a co jeszcze zabawniejsze jest trochę jak w formacie Lego, ale jakoś wygląda inaczej, ponieważ jest wielu projektantów, którzy podobne do Lego? Ale nie skupiajmy się na tym.


Wracając do rozgrywki, warto zauważyć, że okazało się co najmniej zrozumiałe, grafika jest przyzwoita, a wszystkie działania nie są tak ekscytujące, ale przynajmniej logiczne, że nie tak często w grach. Prostym przykładem jest to, że musisz poprawić swój dom lub łazik, kosztuje pewną ilość niebieskich kryształów, pewną ilość żółtych kryształów i będzie potrzebował kilku żetonów. Wyjdź na powierzchnię - zbieraj kryształy, poszukaj fragmentów innych statków lub ekspedycji i odbierz żetony, przenieś je do bazy i popraw jej prawą część. Jednocześnie opuszczając powierzchnię planety należy unikać opadów meteorytów i monitorować poziom tlenu, ale na szczęście pojawi się mapa, na której zawsze można szybko powrócić.

Ogólnie rzecz biorąc, gra jest pozycjonowana jako projekt dla dzieci, dzięki czemu nie ma zupełnie reklam i zakupów, co jest absolutnie poprawne!


Funkcje:

  • Intuicyjna obsługa, proste zadania
  • Wiele działań na Marsie
  • Różnorodne techniki
  • Pułapki i inne trudności na drodze
  • Brak zakupów i reklam

Wady gry:

  • Ale jakie wady mogą występować w grze, którą można pobrać za darmo i która nie zawiera reklam ani zakupów?

Konkluzja: dla dorosłych PLAYMOBIL Mars Mission może wydawać się raczej skromny, a nawet nudny, jednak dla dzieci będzie pasował do wszystkich parametrów!


Reklama

Pobierz PLAYMOBIL Mars Mission 1.1.157 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.1.157 (1)
Data umieszczenia 2018-11-02 19:46
rozmiar 67.6 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.6★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/30 07:48
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |