BLACK COMMAND
5 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra BLACK COMMAND jest symulatorem dowódcy, a twoje zadania będą obejmować przywództwo grupy wojskowej, nie będziesz brać udziału w samych operacjach, po prostu obserwuj i kieruj, co jest zazwyczaj logiczne, a nawet rozsądne.

Nie mniej interesujące jest miejsce, w którym została przygotowana ta gra. Przygotował go w studio CAPCOM CO., LTD., Który jest z pewnością znany wielu fanom branży gier, ponieważ jego historia zaczyna się gdzieś u źródła. Pod względem tego, co jest teraz, a zwłaszcza tego, czego możemy użyć na Androidzie - wszystko nie jest takie fajne, ale powieli oni wiele części gry MEGA MAN, to wszystko, co zapłacili, jak wiele ich projektów. Jednak zaufanie, które powodują, kto, jeśli nie oni?


Od razu zwracając uwagę na rozgrywkę, warto zauważyć, że nie ma stromej grafiki i nie może ona być z definicji, ponieważ zakłada się, że siedzisz w kwaterze głównej i kontrolujesz tylko grupę, a od komponentu wizualnego - znaki na mapie, które poruszają się ... skromnie, oczywiście, według współczesnych standardów, ale każdy doskonale wie, że grafika w grach nie jest najważniejsza, najważniejsza jest zainteresowanie, które wywołuje, i na pewno nie ma z tym problemów.

Co zamierzasz zrobić? Na początek - interweniować w konflikty zbrojne, zmieniać równowagę sił i próbować chronić interesy klienta, który zatrudnił cię, na marginesie nie obejdzie się bez ratowania zakładników, konwojów i klasycznej obrony obiektu. Ważną częścią gry będzie tworzenie zespołu, a nie tylko o konkretnych zawodnikach, których wybierzesz osobiście, ale także o sprzęt, broń i wszystkie najnowocześniejsze żetony, z których może korzystać wojsko, których budżet ogranicza tylko wyobraźnia.


Funkcje:

  • Sprzęt wojskowy, broń i ekwipunek - jest tego wiele, mam nadzieję, że ci się podoba
  • Rola dowódcy ma swoje zalety, na przykład wygodne krzesło
  • Wyłączając samą akcję, gra jest bardzo realna i trudno się z nią spierać
  • Tutaj, ponieważ nigdzie nie trzeba myśleć i wypracować taktyki bitwy
  • W każdym razie nie ma reklam.

Wady gry:

  • Są zakupy, a to nawet logiczne, najbogatsze oddziały są często najsilniejsze
  • Wymagane jest 3 GB pamięci RAM ... solidne dla tak skromnej gry

Najważniejsze: gra BLACK COMMAND to wspaniałe dzieło dla fanów spraw wojskowych i programistów z CAPCOM, którzy najwyraźniej postanowili wydać stare projekty i wydać energię na nowe, które z pewnością lubimy. A tak przy okazji, jest to jeden z nielicznych ich projektów, który można pobrać za darmo.


Reklama

BLACK COMMAND dla LG L Fino

Ocena:

(4)
4.95★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/01 07:50
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |