My Talking Tom 2
4.7 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra My Talking Tom 2 to kontynuacja rewelacyjnej gry, w której twórcy postanowili zaryzykować, robiąc gadającego kota, który naśladuje ciebie i daje fajne repliki w płaskim miejscu. Najpierw jednak ustalmy chronologię wydarzeń i dopiero wtedy przejdziemy do samej gry.

Przygotowaliśmy grę w studiu Outfit7 Limited, co generalnie jest logiczne, ponieważ są właścicielami tej serii i na pewno nie chcą jej odmówić. Tak więc, pierwszą grą o Tomie był projekt Talking Tom, który w tej chwili zebrał ponad 100 milionów pobrań (jest to tylko na Androidzie) i ogólnie dał początek całej franczyzy, ponieważ popularność była niesamowita. Niemal natychmiast deweloperzy wydali pierwszą część gry My Talking Tom, która zawierała tę samą postać, ale już w formacie zwierzaka, co było prawdziwym hitem, liczba pobrań przekroczyła 500 milionów pokazów. Potem zaczęła się rozwijać marka, próbując nowych postaci, różnych gatunków i formatów. Jednak do drugiej części najpopularniejszej gry programiści doszli właśnie teraz i na pewno zobaczymy, co nowego w niej.


Oczywiście format jest taki sam, wciąż jest to gra o zwierzęciu, które trzeba monitorować, karmić, ubierać, myć, leczyć i tak dalej - całkiem standardowy zestaw. Grafika, z biegiem lat, sama w sobie stała się lepsza, bez żadnych ekscesów, po prostu przyjemna grafika. Od nowego - teraz Tom ma swój własny samolot, za pomocą którego można wyruszyć w podróż, gdzie są nowe ubrania, nowe elementy wyposażenia domu i nowe przygody.

Ponadto Tom będzie miał swoje własne zwierzęta domowe, możesz również zaopiekować się nimi, ale nie jest to konieczne. Są też zabawki, które są całkiem sporo i co z nimi zrobić - sam zgadniesz. Ogromny zestaw mini-gier jest dołączony, ale teraz jest ich o wiele więcej ...

Podsumowując, warto powiedzieć, że gra zdecydowanie stała się lepsza, ilość treści nawet w mojej głowie nie pasuje i zostanie doceniona przez wszystkich fanów.

Z wad można zauważyć tylko klasyków - obecność reklamy i rozległy donat, ale jak wszyscy wiemy, można się bez niego obejść.


Konkluzja: My Talking Tom 2 to nowy hit, który dopiero zaczął zdobywać odbiorców, ale jesteśmy pewni, że do końca miesiąca zostanie oszacowany przez miliony, projekt jest skazany na sukces. Wysiłki deweloperów czasami się opłacają i to się zgadza;)


Reklama

Pobierz My Talking Tom 2 2.9.2.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
MAGIC IN THE AIR
The leaves are falling and it’s almost Halloween. Find the magic pumpkin and a carnival event.
informacje ogólne
wersja 2.9.2.4 (620)
Data umieszczenia 2021-10-23 13:24
rozmiar 128.5 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.68★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/02 07:19
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |