Train Drive 2018 - Darmowy symulator pociągu
0 (0)

Train Drive 2018 - Darmowy symulator pociągu

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Train Drive 2018 - Darmowy symulator pociągu to symulator pociągu dla twojego androida, w którym zostaniesz poproszony o nową pracę jako mechanik, sam w sobie, zadania i wydarzenia będą dość dużo, co oznacza, że ​​gra jest gotowa zabrać ci dużo czasu.

Przygotowaliśmy grę w studiu Million Games, ale sądząc po tomach, wciąż nie uzasadnia się ich nazwą ... Niemniej jednak istnieje sporo innych projektów na ich koncie, ale mówiąc o pociągach, jest to trzecia gra, jedna dotyczyła pociągu w Indiach, gdzie są bardzo osobliwe, a druga o pociągu w Rosji, gdzie pokonują dystans i wreszcie, była gra, która jest właśnie w pociągu ... gdzie i jak tego nie kontrolować. Jednak sądząc po tym, że każda z dwóch poprzednich gier mogła zdobyć ponad milion pobrań - to ma sens!


Jeśli mówimy o tym, co się dzieje, trudno jest wymyślić coś obiektywnie nowego, pociąg, przynajmniej, podróżuje po szynach, a to już ogranicza, cóż, jeśli chodzi o resztę, idziesz albo z ładunkiem, albo z pasażerami, albo ogólnie pustymi, nie ma innych opcji. Gra ma całkiem przyzwoitą grafikę, jednak jest wiele pytań do fizyki, na przykład, jeśli odejdziesz z celem zbierania samochodów, prędkość, z jaką "crash" w nich nie ma znaczenia, co jest dość smutne. Ponadto sama prędkość nie jest wyświetlana, ale byłoby interesujące zobaczyć, jak bardzo zepsułeś swój pociąg. Inne pytania dotyczą rozmiaru otaczającego świata, w niektórych punktach przejdziesz przez pola, na których pasą się krowy, a więc wydaje się, że krowa jest wysoka z samochodem ... a to nie jest słoń, jestem pewien, że istnieje wiele podobnych problemów.


Funkcje:

  • Duży wybór lokalizacji i pociągów
  • Kilka wariantów zadań
  • Prosta kontrola (zbyt prosta dla symulatora)
  • Wiele opcji widoku z kamerą
  • Większość lokalizacji pochodzi z prawdziwych miejsc w Indiach
  • W grze nie ma reklam, przynajmniej do tego czasu

Wady gry:

  • Zakupy są obecne, ale nie są wymagane.
  • Gra jest surowa, ma coś do udoskonalenia

Rezultat: Train Train 2018 - Free Train Simulator to raczej skromny symulator, który może zainteresować nie prawdziwych fanów pociągów, ale tych, którzy chcą odbyć podróż przez Indie ...


Reklama

Pobierz Train Drive 2018 - Darmowy symulator pociągu 2.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Improved game play.
Thank you for the support
informacje ogólne
wersja 2.1 (21)
Data umieszczenia 2019-05-31 23:18
rozmiar 79.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/02 09:26
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |