Wojna przywoływaczy
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra War of Summoners jest strategią dla Androida, której twórcy z pierwszej linii podpowiedzieli, że nauczyli się na błędach innych i byli w stanie stworzyć projekt, który spełnia wszystkie współczesne wymagania. Czy to wam się podoba, czy nie, spróbujemy to rozgryźć, więc czytaj dalej.

Przygotowaliśmy grę w studio Play-Kingdom, na konto którego jest już kilka innych gier, tylko nie mogliśmy znaleźć popularnych, najlepsi reprezentanci mogli zarobić najwięcej - 10 tysięcy pobrań ... Ogólnie, ta gra ma szansę zostać liderem Wskaźnik ten prawie nigdy nie był zainwestowany w reklamę, a to niestety jest obecnie ważnym parametrem dla popularności.


Jeśli chodzi o rozgrywkę, istnieje wiele interesujących elementów. Na początku gra z małymi żetonami i ogólnym wyglądem przypomina raczej słynną strategię Warcraft 2-3, co nie jest tylko przypadkiem, odniesienia do takich kultowych projektów zawsze będą trafne i mogą zadowolić publiczność. Z drugiej strony, studio pochodzi z Chin i tam uwielbiają kopiować wszystko, jak wiecie, tak, że chociaż nie skopiowali części wizualnej, to jednak pożyczyli trochę z wyżej wspomnianej gry, ale pod względem tego, co się dzieje - typowej sytuacji, w której trzeba zbierać zespół składający się z różnych postaci o różnych umiejętnościach. Oczywiście, każdy bohater ma swoje mocne i słabe strony, Twoim zadaniem jest złożyć drużynę w taki sposób, aby się wzajemnie rekompensował i nie przeszkodził ci w zwycięstwie. Jeśli chodzi o tryby gry, wszystko jest w porządku - istnieje tryb solo, który pozwala ćwiczyć i spokojnie grać. Kolejny tryb - wspólne przejście lochów z innymi graczami i oczywiście arena, na której możesz sprawdzić swoją drużynę i drużynę przeciwnika, aby uzyskać wytrzymałość.


Funkcje:

  • Zbierz zespół bohaterów i wypracuj swoją unikalną taktykę
  • Możliwości strategiczne są ogromne, przekonaj się sam.
  • Dostępne są trzy tryby gry, jeden do gry w pojedynkę
  • Nowe mapy i misje pojawiają się regularnie.
  • Nie ma reklam, przynajmniej na razie.

Wady gry:

  • Zakupy są obecne, ale czy kogoś straszy?

Podsumowując: gra War of Summoners to interesująca i dość wysokiej jakości strategia. W tej chwili gra już przeszła wstępne testy i jest dostępna dla wszystkich, więc drobne poprawki zostały naprawione, reszta zależy od popularności;)


Reklama

Pobierz Wojna przywoływaczy 1.0.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (15)
Data umieszczenia 2018-10-02 18:03
rozmiar 82.91 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/03 07:01
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |