Niszczenie piractwa
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Smashing Pirateships jest pozycjonowana jako strategia dla Androida, ale szczerze mówiąc, trudno to nazwać, przynajmniej w zwykłej wersji. To raczej akcja, walcząca, jeśli wolisz, ale zasada jest już znana wielu. Coś podobnego od dawna ma znaczenie dla Androida, najbardziej uderzającym przykładem może być gra CATS: Crash Arena Turbo Stars, która obecnie zebrała już ponad 50 milionów pobrań na jednym Androidzie, wyraźnie dając deweloperom do zrozumienia, że ​​ten format jest odpowiedni i można go złapać . Jednak sytuacja tutaj jest taka, że ​​ta gra zasadniczo kopiuje trafienie, tylko z przypisami do tego, że statki są tutaj ... Ale bardziej na tym bardziej szczegółowo.

Przygotowano grę w studiu Migu Interactive Entertainment., Ltc, który oczywiście znajduje się w Chinach i tylko oni mogą kopiować wszystko, co nie jest tajemnicą. W rzeczywistości jest to ich jedyny darmowy projekt w tej chwili, który był na etapie testowania przez dłuższy czas, ale w końcu został wprowadzony do publicznego dostępu. Liczba pobrań jest nadal uczciwa - nie przekroczyła nawet 100 sztuk, co oznacza, że ​​takie kopiowanie może się zmniejszyć.


Rozgrywka będzie jasna i nawet znana wszystkim, którzy grają lub grają w CATS: Crash Arena Turbo Stars, a jeśli nie wiesz, powiemy. Istota gry jest prosta, musisz zebrać swój statek piracki. Jakaś baza już istnieje, tam wzmacniasz coś do obrony, coś do ataku, a potem idziesz na bitwy PvP, aby zobaczyć, jak ważny jest twój pomysł. Dokonaj regulacji i spróbuj raz po raz, aż znajdziesz najbardziej zabójczą i wszechstronną konfigurację. Ze strony elementów trudno powiedzieć, że wiele z nich wyraźnie nie dotyczy piratów (na przykład wyrzutni rakiet), a na pewno nie dotyczy statków (na przykład obrotowego topora), ale deweloperzy nie mylą takich drobiazgów, co ogólnie wpłynęło na popularność ich tworzenia, chociaż w rzeczywistości gra jest całkiem pozytywna.


Funkcje:

  • Prosta obsługa i prosta grafika, bez dodatków
  • Wiele części zapasowych i kadłubów statków
  • Zdolność do walki z prawdziwymi graczami
  • W grze nie ma reklam, to jest bardzo miłe.

Wady gry:

  • Zakupy są tu dość istotne.
  • Jeśli jest dość niegrzeczny, to jest to słaba kopia CATS: Crash Arena Turbo Stars ...

Konkluzja: gra Smashing Pirateships może być interesująca dla tych, którzy nie widzą życia bez statków, w przeciwnym razie są bardziej poważne i interesujące projekty.


Reklama

Pobierz Niszczenie piractwa 1.0.4 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.4 (4)
Data umieszczenia 2018-10-12 04:03
rozmiar 55.65 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/03 09:04
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |