Tramonaro
4.5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Tramonaro jest zwykłym zabójcą czasu, który otrzymał dość interesujący projekt i inny komponent wizualny, który przyciągnął naszą uwagę i był w stanie dostarczyć nam nowych wrażeń, które postanowiliśmy podzielić się z wami i mamy nadzieję, że również je zainteresujecie.

Przygotował grę w studiu A7Apps, który ma siedzibę w Brazylii i jak dotąd nic nie mogło się wyróżnić. Ta gra jest już trzecią z rzędu, ale dwie ostatnie nie różnią się prawie niczym od typowych arkad. Jednak nowość wygląda bardzo przekonująco i wystarczy, aby stać się hitem.


Rozgrywka to proces rzucania noży w cel. Ogólnie rzecz biorąc, noże i Brazylia są bardzo blisko spokrewnione, istnieje dżungla, w której noże są bardzo użyteczne i mają wysoki poziom przestępczości, który również je wykorzystuje, więc urządzenie jest bardzo użyteczne i istotne, a co najważniejsze, trzeba wiedzieć, jak z niego korzystać.

Rzucanie jest dość proste - robisz svayp we właściwym kierunku, a nóż leci, tylko rzucić na pewno - ogromny problem i wymagać będzie wielu godzin treningu i wytrwałości. Siła i kierunek mają ogromne znaczenie, a ponieważ fizyki naprawdę nie da się tu przekazać, musisz się przyzwyczaić i poczuć wszystko, co jest zagrożone.

Jeśli chodzi o punkty, które zdobędziesz, to jest jeszcze trudniejsze, ponieważ w zależności od tego, jak blisko centrum cela się znajdujesz, ich liczba zależy, ale jak tylko przegapisz, ich liczba zostanie zresetowana i będziesz musiał zacząć od nowa, ale w praktyce spraw, aby nóż utknął dwa lub nawet więcej razy z rzędu jest trudny, sprawdź sam!


Cechy gry:

  • Wyczyść rozgrywkę
  • Wysoka złożoność, będą musieli się przyzwyczaić i uczyć
  • Łatwe zarządzanie przeciąganiem
  • Wysoka złożoność
  • Oryginalny projekt, który warto zobaczyć

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Tam też są zakupy, ale mają one na celu pozbycie się reklam, zaledwie 0,5 dolara

Konkluzja: gra Tramonaro spodoba się tym, którzy lubią spędzać czas na treningach i zbierać owoce swojej wyższości, to po prostu nie konkurować z nikim tutaj, ale jest całkiem możliwe, że gra stanie się popularna.


Reklama

Pobierz Tramonaro 6.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Ajuste funcionalidades banner.
informacje ogólne
wersja 6.0 (6)
Data umieszczenia 2018-11-15 16:31
rozmiar 22.18 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje A7Apps na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/04 09:23
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |