Empire at War 2: Podbój zaginionych królestw
0 (0)

Empire at War 2: Podbój zaginionych królestw

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Empire at War 2: Podbój zaginionych królestw to strategia dla androidów, w której ponownie otrzymujemy przywództwo nad rozwijającym się imperium, oczywiście Twoim zadaniem jest rozwój go nie gorszego niż konkurencja, walka z nimi poprzez podbijanie nowych ziem, zbieranie zasobów i obronę. Typowy i dość interesujący zestaw zadań.

Przygotowali grę w studiu Acuario Games, w którym jest już sporo gier, ale ich najsłynniejszym projektem jest horror o nazwie Insomnia, w którym wystrzelono już siedem części ... Seven, Karl! Co równie interesujące, najlepszym wynikiem niektórych z siedmiu części jest nieco ponad 10 tysięcy pobrań ... skromne, prawda? Jeśli jednak przejdziesz przez resztę projektów, sytuacja jest dość podobna, więc logiczne jest założenie, że wynik drugiej części był spontaniczny, a nie jakoś zaplanowany.


Niemniej jednak, gra otrzymała dość szczegółowy opis, więc zdecydowaliśmy się rzucić okiem na to, co się dzieje. Zacznijmy od wizualnego projektu, który jako całość, w pewnej pierwszej trójce z plusem lub nawet czterema z minusem. Grafika jest prosta, ale nie jest zła, ale inne elementy sterujące, takie jak przyciski i różne wskaźniki, wyglądają dziwnie i są przestarzałe. Być może w ten sposób programiści próbowali stworzyć efekt "retro", ale istnieje podejrzenie, że nie próbowali. Jeśli chodzi o rozgrywkę, to wszystko jest dość proste - zdobądź zasoby, z których istnieją tylko trzy typy, chroń swoją osadę i zbuduj armię, aby zdobyć nowe ziemie, jest to typowa, ale skuteczna opcja, która jest świetna do formatu RTS, w którym gra i wykonuje.


Cechy gry:

  • Klarowna i dość klasyczna rozgrywka
  • W porównaniu z ostatnią częścią pojawiło się wiele nowych rzeczy.
  • Trzy podstawowe obszary - zbieranie zasobów, armia i obrona
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Jest reklama

Konkluzja: gra Empire at War 2: Podbój zaginionych królestw okazała się dość słaba, ale może zgromadzić przynajmniej część publiczności, kolejne pytanie, ilu użytkowników potrzebuje programistów do opracowania projektu?


Reklama

Pobierz Empire at War 2: Podbój zaginionych królestw 0.1 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 0.1 (2025)
Data umieszczenia 2020-10-13 10:52
rozmiar 55.16 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/06 11:03
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |