Gwiezdny świat
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Stellar world to gra zręcznościowa dla Androida, w której ładny design przeplata się z pięknym designem, odrobiną kosmicznej atmosfery, uroczych postaci, fizyki, a nawet interesującą historią, którą podążysz, ale opowiemy o tym nieco później.

Przygotowali grę w studiu DobroGames, które obecnie ma tylko dwie gry, a ostatnio wyszło na plus lub minus, w każdym razie nie pachniało tam żadną popularnością, choć nowość ma wszelkie szanse na sukces.


Powinieneś zacząć od opowieści, która stała się podstawą tej gry. Opowiada o baśniowym świecie, z którego mieszkańców spotkamy pancernik o imieniu Brun, który żył spokojnym i wymierzonym życiem z rodziną na gwiaździstym niebie. Wdrapały się jednak wróżki, dla których ścigał i znalazł się w zupełnie innym świecie, skąd nie mógł wrócić do domu. Pozostaje mu tylko polować na wróżki i mieć nadzieję na powrót do domu.

Gra jest podzielona na poziomy, z których każda jest zagadką z fizyką, portalem, wróżkami i przeszkodami. Twoim zadaniem jest obrócenie pola gry tak, aby pancernik zjechał, złapał wróżkę i trafił w portal. Brzmi to dość prosto, ale w rzeczywistości jest o wiele trudniejsze, niż ci się wydaje, twórcy najwyraźniej nie dążyli do zrobienia zwykłej gry, więc można o tym poradzić nawet fanom hardcore. Sztywna grafika pikselowa z pewnością nie jest tutaj, dla całego otoczenia, ale fakt, że jest więcej niż wystarczająca.


Cechy gry:

  • Ciekawa historia z serii fikcji, ale nie naukowa
  • Ładna kosmiczna grafika
  • Wielka fizyka
  • Wiele poziomów i pułapek
  • Wysoka złożoność
  • Brak zakupów w grze, wszystko jest całkowicie bezpłatne.

Wady gry:

  • Jest reklama

Konkluzja: Świat gwiezdny to świetna gra arkadowa, puzzle, a nawet bajka w jednej osobie, która idealnie pasuje do Twojego smartfona i pozostanie tam przez długi czas, szczególnie jeśli chcesz całkowicie przejść przez skomplikowane gry.


Reklama

Pobierz Gwiezdny świat 1.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2018-10-06 15:42
rozmiar 27.73 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje DobroGames na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/07 09:38
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |