Super Cat Tales 2
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Super Cat Tales 2 to platformówka dla Androida, która jest wykonana w klasycznym stylu, co oznacza, że ​​czekasz na 8-bitową grafikę 2D, piksele, 8-bitową muzykę, a także wiele innych fantastycznych funkcji, które na pewno dziś powiemy. Ponadto jest to druga część gry, co oznacza, że ​​pierwsza trafiła do świata, nie sądzisz?

Przygotowaliśmy grę w studio NEUTRONIZED, na konto którego nie ma innych gier ... gdzie wtedy szukać pierwszej części? Jak się okazało, pierwsza część Androida nie była i nie była, ale była na iOS, a teraz sytuacja się poprawiła, ponieważ gra została wydana jednocześnie na iOS i android. Nawiasem mówiąc, pierwsza część ukazała się w listopadzie 2016 r., A recenzje są tylko pozytywne, nic dziwnego, że druga część nie była gorsza, ale tylko lepiej, takie projekty są zawsze traktowane z wielką miłością.


Fabuła gry jest dość dziwna, ponieważ we wszechświecie, gdzie rozgrywają się wydarzenia, to koty ratują świat, a nie odwrotnie. Następujące sytuacje - Neko-Lend (jak nazywa się twoje miasto) zostaje zaatakowana przez armię kosmitów, główna postać zostaje schwytana, ale znajduje tam przyjaciół, wraz z którymi ucieka i pokona kosmitów i zbadać, ponieważ ich pochodzenie pozostaje nieznane. Być może właśnie taka jest bitwa niektórych kotów z odkurzaczami robotów lub innymi urządzeniami gospodarstwa domowego, ale jakoś jest to niezapomniana przygoda z ogromną liczbą poziomów, pięknym wystrojem w stylu retro i, oczywiście, uroczymi kotami, które prawie wszyscy zawsze będą zadowoleni, zwłaszcza na ekranie smartfona, pod którym gra jest zaostrzona, wszystkie kontrolki są specjalnie zaprojektowane do ekranów dotykowych;)


Cechy gry:

  • Znajdziesz ponad sto poziomów, każdy nieco trudniejszy niż poprzedni.
  • Niesamowity design, grafika i muzyka - wszystko to powoduje nostalgię
  • Duży wybór postaci, które można odblokować
  • Przeglądaj różne lokalizacje i przedmioty.
  • Znajdź wszystkie sekrety i pisanki
  • Nie bez osiągnięć i stołu z liderami

Wady gry:

  • Wszystkie wygaszacze ekranu, jeśli w ogóle, muszą być przeglądane za każdym razem.
  • Jest reklama
  • Są zakupy, ale są one przeznaczone tylko do wyłączenia reklamy i odblokowania nowych kotów

Podsumowując: gra Super Cat Tales 2 nie jest związana z pierwszą częścią gry, jest arcydziełem piksela, które można polecić wszystkim miłośnikom kotów i klasycznych gier, a na pewno jest ich wiele.


Reklama

Pobierz Super Cat Tales 2 1.4.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Google Play Pass enabled build
informacje ogólne
wersja 1.4.1 (1004001)
Data umieszczenia 2020-10-11 03:35
rozmiar 60.12 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje NEUTRONIZED na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/08 09:49
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |