Zombie Hunt SR
5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Zombi Avı SR to gra akcji dla twojego androida, w której istnieje kilka sprawdzonych już opcji uruchamiania zombie, ponieważ wszyscy je uwielbiają, a następnie dość oryginalny format retro, którego najbardziej uderzającym przykładem jest Hotline Miami, tak czy inaczej, tutaj podobny design i dynamika, co jest całkiem fajne, ale nie zawsze prawdziwe, i dlaczego - wyjaśnimy.

Przygotowaliśmy grę w tureckiej pracowni RED SAKURA, na podstawie której jest to jedyny projekt do tej pory i możemy założyć, że będzie to ostatni, ponieważ przy obecnej wydajności wszystko nie jest tak fajne, jak byśmy chcieli.


Powinieneś zacząć od projektu, odbywa się on w stylu retro, a gra ma widok z góry, ogólnie rzecz biorąc, jest to normalna sytuacja, ale ze względu na fakt, że wszystkie lokalizacje są tutaj dość ciemne i ponure (zombie są takie same, horrory są takie same), jednak jakość wykonania jest przeciętna a dynamika tego, co się dzieje, jest wysoka, w końcu wiele rzeczy i wielu przeciwników może być po prostu przeoczonych i straconych z niebios, i wiecie, jakie to irytujące.

Następnie przejdź do samej akcji, która też nie jest imponująca. W rzeczywistości, wszystko, co jest wymagane od ciebie, to biegać po pokojach i podłodze i strzelać do wszystkiego, co się rusza, choć w większości zombie stoją i czekają na swój los. Powiedzieć, że ten proces jest fajny - ogólnie rzecz biorąc, tak, ale bardzo to nurtuje, a to, jak wiecie, jest ogromnym problemem dla większości gier, zwłaszcza tych nowoczesnych, szczególnie tych, które śpieszą się z androidem.


Cechy gry:

  • Ponad 50 poziomów, co jest dość dużo
  • Świetny głos i styl retro
  • Wysoka złożoność
  • Żadnych problemów - strzelaj i niszcz, to wszystko
  • Brak zakupów
  • Gra nosi niezasłużoną ocenę 18+

Wady gry:

  • Reklama jest obecna
  • Grafika nie koreluje z dynamiką
  • Proces ten szybko staje się nudny, ogólnie rzecz biorąc, nudny

Konkluzja: gra Zombi Avı SR to dziwny projekt, który najprawdopodobniej nie będzie dla nikogo interesujący, a nawet jeśli ktoś jest zainteresowany, najprawdopodobniej szybko go usunie. Na szczęście możesz pobrać grę za darmo.


Reklama

Pobierz Zombie Hunt SR 1.0.31 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
1.0.31 - English english voice
informacje ogólne
wersja 1.0.31 (1000031)
Data umieszczenia 2018-10-08 18:51
rozmiar 57.17 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 ARM6 x86 mips
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

Wszystkie aplikacje RED SAKURA na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/09 07:48
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |