Kiełbasa z kiełbasą
0 (0)

Kiełbasa z kiełbasą

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Sausage Slide to gra zręcznościowa dla Androida, w której znowu musisz kontrolować kiełbasę ... Porozmawiamy o dziwnych żetonach tego konkretnego bohatera nieco później, a teraz po prostu musisz powiedzieć, że gra przypomina wiele "suwaków", które były całkiem sporo stronę i od różnych programistów.

W tym przypadku gra została przygotowana w studiu Huuuge - Tap Tap Games, Ltd, którą poznałeś już na naszej stronie dzięki projektowi Kitty Jump, który, nawiasem mówiąc, zebrał już ponad milion pobrań! Generalnie ten programista ma sporo gier i, jak pokazuje praktyka, są one dość wysokiej jakości, więc zobacz, czy jesteś zainteresowany.


Zacznijmy od tego, że pewnego nieskończenie dokładnego dnia pojawiła się gra na androida o kiełbaskach, która nazywała się "Kiełbasa", i która zrobiła to pierwszy - trudno powiedzieć, że gra o podobnej nazwie już się pojawiła. Niektóre okazały się popularne, inne nie. Niektóre projekty zostały pierwotnie wykonane z wysoką jakością, inne są dość skromne i są wyraźnie złożone na kolanach.

W naszym przypadku wszystko jest całkiem przyzwoite, nie licząc dziwnej manii twórców kiełbasy, o czym będzie mowa ... Musisz poradzić sobie z trzema kiełbaskami, które przesuwają się po wzgórzach, posmarowanymi musztardą, jednak wszystko nie jest tak proste jak wydaje się. Ponieważ cała droga składa się wyłącznie ze wzgórz, które w przeważającej części będą służyć jako trampoliny, będziesz musiał dostosować prędkość, z powodu silnej kolizji, jedna z kiełbas w pakiecie może odlecieć, co jest do przyjęcia, a także podobna sytuacja z drugiej, już z trzecim, będziesz musiał zacząć od nowa i spróbować zarobić trochę więcej punktów, w porównaniu do poprzedniego czasu.


Cechy gry:

  • Bardzo oryginalna rozgrywka
  • Kiełbaski pociąg parowy, co może być jeszcze dziwniejsze?
  • Dość wysoka złożoność, dużo trampoliny
  • Świetna ścieżka dźwiękowa
  • Tabela z liderami i osiągnięciami

Wady gry:

  • Reklamę można wyłączyć za kwotę, która nie przekracza 4 USD, nie ma tu innych zakupów.

Konkluzja: gra Kiełbasa może być postrzegana jako kolejna dziwna arkada lub kontynuacja dziwnych gier z kiełbaskami, ale w każdym razie jest to całkiem przyzwoita i interesująca gra zręcznościowa, którą można pobrać za darmo.


Reklama

Pobierz Kiełbasa z kiełbasą 1.0.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Hey Guys!

We are very proud to bring you a brand new game! We hope you enjoy playing it as much as we've enjoyed making it!

Stay Huuuge!
informacje ogólne
wersja 1.0.0 (7)
Data umieszczenia 2018-10-08 18:54
rozmiar 28.53 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/09 07:51
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |