Space Wingmen: Stylowa strzelanka zręcznościowa
0 (0)

Space Wingmen: Stylowa strzelanka zręcznościowa

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Space Wingmen: Stylowa strzelanka zręcznościowa to klasyczna gra z przewijaniem dostępna dla Androida i, jak zwykle, za darmo. Z ważnych elementów, gra starała się zachować zgodność z klasycznymi normami gatunku, który jest odważny, ale szanowany wśród fanów gatunku, i tylko oni są takimi grami i huśtawkami, na szczęście jest ich całkiem sporo.

Przygotowaliśmy grę w studiu Dreamplay Games, z powodu którego jest już sporo projektów, więc mamy doświadczenie. Wśród popularnych można zauważyć, jeśli chodzi tylko o motocykl wyścigowy Real Moto, który zgromadził ponad 10 milionów widzów, a to jest dobra figura, bez względu na to, jak fajnie.


Rozgrywka okazała się bardzo standardowa, dobrze znana, a nawet dobra, ponieważ większość eksperymentów związanych z tym gatunkiem nie kończy się dobrze. W każdym razie, gra jest podzielona na poziomy, z których każdy implikuje potrzebę zniszczenia wszystkich wrogów, a nie śmierci. Gra okazała się dość prosta, przynajmniej na pierwszym etapie, abyś mógł przyzwyczaić się do tego, co się dzieje, i nie cierpieć z powodu okrucieństwa świata. Wiele bonusów, rodzajów broni, wrogów i ładny neon, czego chcieć więcej w tym kontekście? Jednak twórcy dodali możliwość ulepszenia swojego wojownika i dodanych satelitów, które będą również strzelać do wrogów, a które również można poprawić. Istnieje również kilka trybów gry, jest tryb główny, który obejmuje ponad sto poziomów i tryb niekończący się, w którym można ustawić rekord i porównać go z osiągnięciami innych graczy.


Cechy gry:

  • Klasyczny format powraca!
  • Doskonała grafika bez żadnych efektów, wszystko, czego potrzebujesz
  • Szerokie możliwości pompowania statku kosmicznego
  • Dwa tryby gry - kampania i nieskończona
  • Gra zajmuje bardzo mało miejsca.

Wady gry:

  • Prowadzone są reklamy i zakupy

Konkluzja: Space Wingmen: Stylowa strzelanka arcade to wciąż klasyka trudna do obiektywnej oceny, ale to, co dokładnie stanie się wskaźnikiem, to liczba pobrań, zobaczmy, co stanie się za kilka miesięcy ...


Reklama

Pobierz Space Wingmen: Stylowa strzelanka zręcznościowa 1.8.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Modifying some stage balance
informacje ogólne
wersja 1.8.5 (29)
Data umieszczenia 2019-10-30 16:01
rozmiar 30.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/11 07:15
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |