Farm mania
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Farm Mania jest prawdopodobnie przedrukiem pierwszej części tej gry, ponieważ w Google Play druga i trzecia część gry wystarczą, udało się zdobyć ponad 100 tysięcy pobrań, co nie jest takie złe, ale w ramach farmy jest dość skromne. .

Przygotowaliśmy grę w studio Qumaron, które już pojawiło się na naszej stronie i może być znane wielu z takich gier jak "Hotel Jane", "Drogi Rzymu" i inne podobne rzeczy. Treści są dość wysokiej jakości, ale jak pokazuje praktyka, nie jest to najbardziej fascynująca i dalece od zawsze doskonała, którą omówimy, gdy weźmiemy pod uwagę pierwszą grę z serii farm, która nie strzelała ...


W przeciwieństwie do już znanego i dobrze ugruntowanego formatu farmy, twoje przygody są podzielone na poziomy, co oznacza, że ​​możesz przejść przez grę, wypełniając fabułę, która z jednej strony jest z pewnością dobra, niekończące się gry są już irytujące, jednak znaczenie farmy jest takie, że Możesz tam iść w dowolnym momencie i spędzić trochę czasu, dzisiaj, jutro lub w roku, jaka jest różnica? Ale jeśli gra jest według poziomów, to się nie uda ... Warto również zauważyć, że w naszej opinii jest sporo niepotrzebnych działań, które oczywiście dodają realizmu, ale na prawdę nudne, na przykład, czerpać wodę ze studni lub obserwować bohater niesie ją ... Tak, tak się dzieje, ale szybko staje się nudna. Co więcej, warto zauważyć, że złożoność wzrasta z poziomu na poziom iw pewnym momencie nie będziesz mieć czasu, aby zrobić wszystko, czego potrzebujesz, ale to jest naprawdę denerwujące. I jeszcze bardziej denerwująca jest pełna wersja gry, która okazała się płatna, a cena przekracza 4 USD, a jednocześnie nie jest możliwe, aby gra była nowoczesna ... Stąd też popularność, która jest niższa niż konkurencja.


Cechy gry:

  • W tej farmie realizm jest nieco większy niż bym chciał
  • Przyjemna i bardzo prosta konstrukcja.
  • Dwa tryby gry
  • Ponad 60 poziomów
  • Poziomy bonusów i wiele osiągnięć
  • Kilka wbudowanych mini-gier
  • Jest mała działka

Wady gry:

  • Wiele działań szybko się nudzi
  • Pełna wersja gry jest płatna

Konkluzja: Farm Mania to specyficzna farma, która nie jest odpowiednia dla wszystkich, ale teoretycznie może się podobać wielu, zwłaszcza jeśli klasyczna wersja jest już bardzo zmęczona.


Reklama

Pobierz Farm mania 1.23 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Thank you for playing our games!
Our team is working on improving the games every day. We regularly release updates to make our games even better for you.
In this update:
- Minor bugs fixed
- Improved game interface and stability
informacje ogólne
wersja 1.23 (15)
Data umieszczenia 2020-11-29 17:11
rozmiar 56.42 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Qumaron na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/15 07:18
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |