Odradzam się
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Propark Reborn to parkowanie dla Androida, w którym na każdym poziomie trzeba zaparkować samochód w jednym miejscu lub innym, samodzielnie, bez wypadków i tak szybko, jak to możliwe. Natychmiast warto zauważyć, że twórcy twierdzą, że jest to najlepszy parking dla Androida ... Nie zgadzamy się z tym, ale postaramy się wyjaśnić, jak i dlaczego.

Przygotowaliśmy grę w studio Ninestone, które wcześniej nie było parkowania, jednak nie jest to pierwsza gra na swoim koncie, jednak Red Ring można uznać za najpopularniejszy, z liczbą pobrań nieco ponad 10 tysięcy ... Zazwyczaj parking jest dużo bardziej popularny, więc zobaczmy co z tego wyniknie.


Rozgrywka jest bardzo jasna - w wyznaczonym czasie musisz dostać się na miejsce parkingowe i zaparować, i będzie to miało miejsce przez jakiś czas, co jest wygodne - możesz od razu zobaczyć, ile gwiazd stracisz, jeśli skończysz w tym momencie, więc jeśli chcesz iść wszystkie trzy gwiazdki , nie możesz tracić czasu i rzucać, gdy tylko zdasz sobie sprawę, że nie będzie trójki.

Grafika, fizyka są nieco powyżej średniej, ale nie można powiedzieć, że wspinają się na szczyt świata, na ogół nie jest to przerażające, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest to platforma mobilna, ale w przypadku współczesnych gier już zaczyna się wydawać słabym ogniwem, między innymi. Największym kłopotem w tej grze jest interfejs, ponieważ kierunek, w którym znajduje się miejsce parkingowe, jest wskazywany przez strzałkę, a nie jest jasne, gdzie się udać, może trzeba wspiąć się na inny poziom lub opuścić terytorium ... w końcu, bez względu na to, jak dobry jesteś nie prowadziłam samochodu, przez większość czasu będziesz szukał miejsca, w którym musisz się tam dostać ... jednak jest w nim romans.


Cechy gry:

  • Kilka trybów - dzień i noc
  • Duży wybór samochodów
  • Dobra grafika i fizyka
  • Jest trochę tuningu, aby samochód był wyjątkowy.
  • Możesz wybrać dowolny poziom, zawsze

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, podobnie jak w innych parkingach ...

Konkluzja: gra Propark Reborn jest typowym parkingiem, mającym swoje cechy, słabe i mocne strony, ale aby wywołać grę najlepszym przedstawicielem gatunku po prostu nie zadziała, jeszcze nie dojrzała.


Reklama

Pobierz Odradzam się 1.51 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.51 (13)
Data umieszczenia 2018-10-19 12:54
rozmiar 48.72 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje ninestone na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/16 07:42
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |