Uphill Rush Santa Monica Bay
0 (0)

Uphill Rush Santa Monica Bay

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Uphill Rush Santa Monica Bay to gra zręcznościowa dla Androida, która mówi o łyżwach. Deweloperzy z jakiegoś powodu, nazwa jego "rasy", ale szczerze mówiąc, bardzo trudno jest powiedzieć, więc nie powiemy tego.

Przygotowali grę w znanym studio Spil Games, które jest lepiej znane ze swoich projektów w serii gier Troll Face Quest, jednak, jak rozumiecie, nie jest to ich jedyny kierunek. Warto również zauważyć, że w serii gier Uphill Rush nie jest to pierwszy przypadek, więc gleba została przetestowana;)


Jak już można zrozumieć z tej nazwy, wydarzenia rozgryją się w Zatoce Santa Monica, która znajduje się w południowej Kalifornii, niedaleko Los Angeles, a to oznacza, że ​​jest piękna pogoda i bardzo piękna, co jest potrzebne do pięknej gry.

Sprawienie, by gra stała się całkiem odpowiednia - jasne kolory, różne utwory i mnóstwo pozytywnych ludzi wokół, prawie raj. Jednak na torze rzeczy nie są tak jasne, tory są tu trudne. Ogólnie rzecz biorąc, gra jest podzielona na poziomy, w miarę postępów, dzięki którym zdobędziesz doświadczenie, aby podnieść poziom swojej postaci, złoto w grze, które jest przydatne do pilnych zakupów, a czasem nawet cennych kamieni, które można wydać na luksusowe przedmioty, takie jak samochód lub ekskluzywna deskorolka.

Sterowanie jest całkiem wygodne, fizyka jest zrozumiała i nie stwarza problemów, więc wszystko, co musisz zrobić, to być w tym cudownym miejscu i trochę wytrwałości, aby opanować to, co się dzieje.


Cechy gry:

  • Ponad trzy tuziny różnych deskorolek
  • Ta sama liczba kostiumów dla twojej postaci
  • Możesz konkurować z innymi graczami
  • Wycieczki są raczej krótkie, co jest wygodne na platformie mobilnej.

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, nic niezwykłego.

Konkluzja: gra "Uphill Rush" Zatoka Santa Monica będzie dobrą kontynuacją serii, której ostatnia część oferowała rozrywkę na samochodach i zjeżdżalniach wodnych, a teraz jest to deskorolka ... i dlaczego nie?


Reklama

Pobierz Uphill Rush Santa Monica Bay 0.41.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
New vehicles & outfits added.
informacje ogólne
wersja 0.41.2 (21)
Data umieszczenia 2018-10-16 17:59
rozmiar 71.45 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

READ

READ

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/17 07:56
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |