SOTE 2: zarabiaj dzięki wykrywaczowi metalu
0 (0)

SOTE 2: zarabiaj dzięki wykrywaczowi metalu

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

SOTE 2: zarabiaj z wykrywaczem metalu to przygoda dla twojego androida, w którym dosłownie szukasz skarbów. Od dawna jesteśmy przyzwyczajeni, że poszukiwanie skarbów jest w jakiś sposób związane z grobami i niekończącymi się działaniami, ale w rzeczywistości wszystko dzieje się trochę inaczej. Jego cechy tutaj są również wystarczające, ale sama obecność wykrywacza metalu w ekwipunku już mówi wiele.

Gra została przygotowana przez niezależnego dewelopera Eduarda Klementieva, na którego konto jest to tylko druga gra, a pierwsza, to ostatnia część tej samej serii, która, niestety, nie otrzymała jeszcze należytej uwagi i deweloper zdecydował się natychmiast zwolnić drugą, mając nadzieję na cud ...


Znaczenie gry jest dość proste - aby szukać skarbów w różnych miejscach, wśród których znajdują się słynne piramidy i miejsca Indian i innych ruin, które w ten czy inny sposób zachowują wiele sekretów i tajemnic. Każda lokalizacja to dość duży, ogrodzony teren, na którym czekają nie tylko skarby, ale także wrogowie, którzy będą ich strzec. Na przykład w pobliżu piramid mumie zaatakują ciebie, rycerzy i wilkołaki w ruinach europejskich, ale na szczęście będziesz uzbrojony nie tylko w wykrywacz metalu, ale także w broń do walki z nimi. Wrogowie nie są bardzo niebezpieczni, więc stworzeni wyłącznie dla zabawy. Jest tu sporo skarbów i artefaktów, co stanowi główny przedmiot zainteresowania, oprócz tego otrzymasz wygodny projekt i pełen inwentarz znany z klasycznych gier fabularnych. Obok przygody!


Cechy gry:

  • Ładna grafika i łatwa kontrola
  • Gra została przetłumaczona na 7 języków.
  • Wiele różnych skarbów
  • Doskonały wykrywacz metalu
  • Kilka lokalizacji
  • Śmieszni przeciwnicy
  • Brak reklam

Wady gry:

  • Gra obsługuje zakupy, ale programiści również muszą jeść, nie ma reklam!

Konkluzja: gra SOTE 2: zarabiaj dzięki wykrywaczowi metali to raczej specyficzny projekt, ale fani przygody dokładnie tego formatu z pewnością docenią to, czego spodziewa się deweloper. Możesz pobrać grę za darmo.


Reklama

Pobierz SOTE 2: zarabiaj dzięki wykrywaczowi metalu 3.0.7 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Welcome to the Secrets of the Earth 2!
informacje ogólne
wersja 3.0.7 (307)
Data umieszczenia 2018-10-16 18:02
rozmiar 67.09 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/17 09:59
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |