Scal piłki
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Merge Balls to prosta gra zręcznościowa dla Androida, oparta na kilku zasadach. Wyobraź sobie klasyczną łamigłówkę z 2048, którą skrzyżowałeś ze stołem bilardowym i trochę łatwiej. Coś podobnego czeka na ciebie w tej sytuacji, ale co dokładnie - czytaj dalej.

Przygotowaliśmy grę w studiu ZPLAY Games, który wielokrotnie pojawiał się na naszej stronie internetowej z dziwnymi projektami, między innymi Beat Racer, The Little Fox i innymi, warto zauważyć, że większość projektów już dawno przekroczyła poprzeczkę w milionie pobrań, co jest dość potężne .


Gra jest podzielona na poziomy, z których każdy oznacza konieczność zdobycia pewnej liczby punktów, a jednocześnie musi zostać wykonana przy użyciu przydzielonej liczby piłek. Wszystko dzieje się po prostu - kulki mają różne kolory i zależą od koloru - różne liczby. Pchając kulki tego samego koloru i tymi samymi numerami dostajesz jedną nową kulę z cyfrą o jedną wartość wyższą i nowym kolorem, a tylko jeden z nich otrzymuje. Dodatkowo, dla udanych piłek dostajesz punkty, a im większa liczba, tym więcej punktów otrzymujesz. Jest to prosty sposób na wypełnienie wymaganej kwoty i przejście do następnego poziomu, który będzie nieco trudniejszy. Fizyka w grze jest doskonała, nie gorsza niż u większości przedstawicieli formatu "bilard", ponadto warto zwrócić uwagę na ładną grafikę i dość proste sterowanie, co jest więcej niż wystarczające w przypadku zwykłego projektu.


Cechy gry:

  • Dwanaście różnych kolorów piłek
  • Dwanaście liczb, które mogą znajdować się na kulkach
  • Dwanaście różnych stron
  • Bardzo prosta kontrola

Wady gry:

  • Jest reklama, ale za 3 dolary można ją wyłączyć na zawsze

Konkluzja: gra Merge Balls to świetny projekt, który będzie Ci odpowiadał jako zabójca czasu, a duża liczba poziomów zapewni ci zawód przez długi czas.


Reklama

Pobierz Scal piłki 1.0.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
-bug fix
-small tweaks
informacje ogólne
wersja 1.0.4 (8)
Data umieszczenia 2018-10-19 11:41
rozmiar 36.88 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje ZPLAY Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/20 09:39
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |