Zombie z policji Vs
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Police Vs Zombies to platformowa gra zręcznościowa dla twojego androida, w której będziesz rozbijać zombie. Gra otrzymała uproszczony projekt, który był pierwotnie zamierzony, ale opowiemy o jego dziwności nieco później.

Przygotowaliśmy grę w studiu TATAY, na konto którego nie jest to pierwszy projekt iz pewnością nie pierwszy o zombie. Na przykład stosunkowo niedawno mieli także grę Train to Gensan, której recenzja była na naszej stronie i warto zauważyć, że publiczność przyjęła ją dość ciepło, ponad 500 tysięcy pobrań i ich liczba rośnie! Jest bardzo prawdopodobne, że ta gra będzie miała podobny sukces.


W grze nie ma fabuły, ale istnieje niewielkie podobieństwo do wspomnianego projektu. W ostatniej grze można było zaobserwować różnych przedstawicieli z kategorii horrorów, był klaun z "It" i wielu innych, temat kina trwa, ale w nieco innym kontekście. Grafika w grze jest prosta, ale każda postać ma dołączoną do niej kinową głowę ... Oczywiście, nie było budżetu dla prawdziwych i znanych aktorów, więc znaleźli tych, którzy są trochę podobni. Na przykład główny bohater - łysy i brutalny policjant, trudno powiedzieć, kto jest podobny, najprawdopodobniej jest to rodzaj obrazu zespołu. Jednak jego kolega czy przyjaciel, to już jest maniak w okularach, który czasami może zmienić się w wielkiego zielonego potwora i biegać do przodu, burząc wszystko na swojej drodze ... domyślił się, kto to jest? Twoja postać używa tylko broni palnej, jest pistolet z nieskończoną amunicją i małą mocą oraz wiele innych opcji, które możesz znaleźć podczas wojny z zombie, jednak wszystkie inne bronie mają zasadę wyczerpania, więc nie ignoruj ​​znalezisk i spróbuj uratować amunicję.


Cechy gry:

  • Zabawna i lekko szalona rozgrywka
  • Prosta grafika, proste sterowanie
  • Bez spisku, tylko mięso!
  • Kolejne odniesienia do znanych filmów
  • Chroń stolicę Filipin i zostań bohaterem!

Wady gry:

  • Reklamy i zakupy, które nie przeszkadzają.

Konkluzja: gra Police Vs Zombies jest zwięzłą kontynuacją ostatniej części, mimo że nie mają fabuły. Możesz jednak uzyskać podobne wrażenia, pobierając grę za darmo.


Reklama

Pobierz Zombie z policji Vs 2.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
-Change character to SAS
-Better and more addicting gameplay.
-Update latest android api level for added security
-Supports 64 bit
-Supports 21:9 aspect ratio
informacje ogólne
wersja 2.4 (24)
Data umieszczenia 2021-08-12 13:13
rozmiar 44.19 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje TATAY na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/21 07:32
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |