8 kul pod ziemią
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra z 8 kulkami podziemnymi to bilard dla twojego androida, w którym musisz zagrać w klasyczną "pulę", pokazując swoje umiejętności i świetnie się bawiąc, ponieważ gra jest nowoczesna, a teraz oni rozumieją znacznie więcej, na co dokładnie czekają gracze, dobrze, jest już kilka przykładów.

Przygotowano grę w studio Giraffe Games Limited, na której koncie jest sporo gier z piłkami, popularny projekt Pool Stars - 3D Online Multiplayer z ponad pół miliona pobrań, jest Snooker Stars - 3D Online Sports Game, która zebrała ponad pięć milionów pobrań i tak dalej Co więcej, generalnie nie jest to ich pierwszy, a nie ostatni przedstawiciel gatunku bilardowego.


Zdecydowaliśmy się nie umieszczać żadnych wątków w grze, cokolwiek można powiedzieć, to jest bilard i dlaczego o tym nie pomyślisz, wszystko będzie daleko naciągane. Tak więc, jak tylko zacznie się gra - będziesz mógł zagrać w bilard ... no cóż, wow! Tak to się zaczyna. Co więcej, warto zauważyć, że gra okazała się zbyt prosta, dzięki wygodnej kontroli i wielu funkcjom pomocniczym. Na przykład możesz wybrać dowolny wygodny typ wyświetlania stołu plus wszystkie kierunki twojej piłki i te, które złamałeś, z wysiłkiem i innymi niezbędnymi informacjami. A jeśli cios z jakiegoś powodu nie zadziałał - możesz go anulować i uderzyć inaczej. Ale niska złożoność nie powinna wystraszyć fanów gatunku, ale znakomita fizyka, grafika i animacja, wręcz przeciwnie, przyciągają, ponieważ tego właśnie oczekujemy od gry, która ukazała się pod koniec 2018 roku, zwłaszcza, że ​​jest to sala bilardowa, która nie jest taka wysoce złożone pod względem pracy poprzez wszelkie punkty, które mogą się pojawić.


Cechy gry:

  • Klasyczny bilard, nic niezwykłego ani dziwnego
  • Ładna grafika
  • Doskonała fizyka i animacja
  • W grze nie ma reklam, co jest dziś rzadkością.
  • Tabela z liderami i ocenami

Wady gry:

  • Są zakupy, ale bez problemu możesz to zrobić.
  • Niektóre osoby mogą uznać grę za zbyt prostą ...

Konkluzja: gra z 8 kulkami podziemnymi to bardzo prosty i przejrzysty bilard, który może stać się dobrym przedstawicielem tego gatunku, szczególnie jeśli jest odpowiednia reklama i popularność.


Reklama

Pobierz 8 kul pod ziemią 1.03 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.03 (586)
Data umieszczenia 2021-01-11 16:34
rozmiar 113.64 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/22 09:33
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |