Nieważny jeździec
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Void Rider to gra zręcznościowa dla twojego androida, która po raz kolejny została zbudowana na klasycznym schemacie z grawitacją, którą poznaliśmy już kilka razy i w różnych przejawach. Niemniej jednak kolejna gra na ten temat oczywiście nie zaszkodzi nam, szczególnie jeśli uznamy, że okazała się ona wystarczająco dobrej jakości.

Przygotowali grę w studiu Playwing, na którego konto jest to drugi projekt, a pierwszy dotyczył robotów i delikatnie mówiąc, nie kręcił, bo 10 tysięcy pobrań według współczesnych standardów jest mało, co oznacza, że ​​twórcy musieli pójść trochę inaczej, co zrobili w w tej grze.


Jeśli mówimy o innych grach, które mogą wydawać się podobne, popularnym jest warto wspomnieć o projekcie Orbit - Playing with Gravity, który już dawno zgromadził ponad 5 milionów, a jeśli z tego ostatniego, to Cosmobot to Hyper Jump, który został na naszej stronie w ciągu zaledwie 10 dni do tyłu Zasada jest generalnie podobna, ale wydarzenia są nieco inne. W grze nie ma fabuły, jedyne, co wiemy, to zbadanie kosmosu i zbieranie różnych minerałów i gwiazd po drodze, jednak jest jeszcze jedna rzecz - czarna dziura, która pochodzi z dolnej części ekranu i stara się cię pochłonąć. Możesz poruszać się niezależnie, lecąc w dowolnym kierunku, ale jeśli nie chcesz zostać pochłonięty przez czarną dziurę, będziesz musiał przyspieszyć, a to można zrobić, uderzając w orbitę tego lub innego ciała kosmicznego, wykonując kilka zakrętów i "strzelając" we właściwym kierunku . Osobno warto zwrócić uwagę na piękną przestrzeń, na którą programiści wyraźnie sporo uwagi poświęcili.


Cechy gry:

  • Ponad 60 kostiumów dla twojej postaci
  • Piękna przestrzeń i unikalny komponent wizualny
  • Oszałamiająca sceneria
  • Świetny głos, dlatego zalecamy słuchawki.

Wady gry:

  • Reklamy i zakupy, mamy nadzieję, że nikogo nie zmyli

Podsumowując: gra Void Rider radzi sobie z rolą zabójcy czasowego lub swobodnego zręcznościowania na smartfonie lub tablecie. Możesz pobrać grę za darmo, więc zalecamy sprawdzenie, czy ci pasuje.


Reklama

Pobierz Nieważny jeździec 1.0.47 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Leaderboard fixes
- Minor UI fixes
- Game optimization
informacje ogólne
wersja 1.0.47 (1047)
Data umieszczenia 2019-10-15 01:58
rozmiar 93.89 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

odczyt wydarzeń w kalendarzu wraz z informacjami poufnymi

Pozwala aplikacji na odczytywanie wszystkich wydarzeń w kalendarzu zapisanych w urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z takim uprawnieniem może udostępniać i zapisywać dane kalendarza niezależnie od ich poufności.

dodawanie i modyfikowanie wydarzeń w kalendarzu oraz wysyłanie e-maili do gości bez wiedzy właściciela

Pozwala aplikacji na dodawanie, usuwanie i zmienianie wydarzeń, które możesz modyfikować na urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z tym uprawnieniem może wysyłać wiadomości wyglądające jak wysłane przez właściciela kalendarza lub modyfikować wydarzenia bez wiedzy właściciela.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

Wszystkie aplikacje Playwing na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/23 09:54
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |