Reigns: Game of Thrones
0 (0)

Reigns: Game of Thrones

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Reigns: Game of Thrones jest pozycjonowana jako karta dla Androida, jednak w rzeczywistości jest to bardzo aktualna i bardzo interesująca misja, w której znajdziesz się w znanym na całym świecie świecie z serii Game of Thrones.

Jeśli z jakiegoś powodu nie wiesz, co to za seria - oczywiście straciłeś wiele lat w tym kierunku, cała reszta znów będzie bardzo interesująca, by być w tym niesamowitym świecie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ostatni sezon pojawi się dopiero w przyszłym roku. ..

Przygotowaliśmy grę w studiu DevolverDigital, który oczywiście dostał prawa do tej serii, ponieważ odważnie używa nazwy lokalizacji, nazw postaci, a nawet ścieżki dźwiękowej, dla której specjalne podziękowania im okazały się bardzo odpowiednie i bardzo klimatyczne. Jeśli mówimy o samym developerze, stali się wydawcami dwóch części kultowej gry Hotline Miami na Androida, a nawet kilku innych fajnych projektów, tylko jeden niuans - tutaj nie ma wolnych projektów i oczywiście nie jest to planowane, jednak jest to bardzo bar, dla którego robienie czegoś za darmo jest szczerze niewłaściwe.


Gra, podobnie jak seria, przede wszystkim oddaje fabułę, ale w przypadku serii warto zwrócić uwagę na kolejną fajną prezentację wizualną, która jest zupełnie inna, a nawet nieco warunkowa, jednak warto zdyskontować fakt, że jest to gra, a jednak na androida. Twórcy nie powtórzyli fabuły serialu i oferują nam alternatywną historię, w której wciąż znajome postaci, ale w ramach tego, co się dzieje, będziesz musiał zająć się swoimi poddanymi, zarządzać skarbcem i podejmować ważne strategiczne decyzje.


Cechy gry:

  • Przyzwoita gra z interesującą mechaniką.
  • Znane postacie z serii "Gra o tron"
  • Ścieżka dźwiękowa jest niesamowita, w rzeczywistości z tej samej serii
  • Bardzo interesująca fabuła

Wady gry:

  • Ta gra, podobnie jak wiele innych z tego dewelopera, okazała się płatna, ale tak naprawdę nie zatrzyma prawdziwych fanów serii.

Konkluzja: gra Reigns: Game of Thrones jest jednym z najlepszych przykładów tego, że fajny akompaniament wizualny nie musi towarzyszyć doskonałym grom, a ponadto jest jedną z najlepszych gier fabularnych w tym wszechświecie.


Reklama

Reigns: Game of Thrones dla LG L Fino

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/25 09:26
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |