Lost city of zombies: Walka o przetrwanie
0 (0)

Lost city of zombies: Walka o przetrwanie

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Lost city of zombies: Walka o przetrwanie to akcja polegająca na zombie dla twojego androida, która charakteryzuje się dość dużą złożonością i kilkoma interesującymi cechami, które pokochasz w grze.

Przygotowaliśmy grę w studiu o długiej nazwie SOULGAME INFORMATION CO., LIMITED, która również ma siedzibę w Chinach, co nie jest zaskakujące, ponieważ od tej pory otrzymujemy coraz więcej nowych projektów, ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy tylko dla, ale jeśli ich jakość również to było na poziomie, wtedy byłoby wspaniale! Jednak w przypadku tego studia nie jest to pierwsza gra, która może Cię zainteresować.

Na ich koncie znajdują się projekty takie jak Zap Zombies, które zgromadziły już ponad 100 tysięcy pobrań, a także o zombie, jest kilka interesujących arkad, a nawet płatny projekt w stylu pixel art, który jest już wskaźnikiem obecności rąk, które rosną we właściwym miejscu.


Wracając do samej gry natychmiast warto zwrócić uwagę na komponent wizualny, którego opinia jest zazwyczaj radykalnie rozbieżna. Ktoś kocha i szanuje taki format, a ktoś odrzuca go niemal natychmiast, ale mimo wszystko, jeśli uważamy, że gra wygląda jak Minecraft, a wyżej wymieniony jest nadal bardzo popularny, więc nie martwimy się o to, wystarczy pamiętać że grafika tutaj jest blokowa, z wszystkimi konsekwencjami.

Rozgrywka sama w sobie okazała się z jednej strony dość prosta, z drugiej bardzo interesująca. Twoje zadanie jest dość proste - przetrwać w małym domku, w którym zombie wspinają się przez wszystkie okna. Nie będziemy rozumować, dlaczego w tak małym domu jest tak wiele okien, faktem jest, że masz ograniczoną liczbę kaset, co oznacza, że ​​musisz je zapisać, a na ścianach są inne bronie, ale możesz je kupić tylko ... co jest dziwne, ale implementacja całkiem interesujące. Nawiasem mówiąc, twórcy twierdzą, że rekord świata na ten czas to 24 godziny, co niektórzy gracze mogli wytrzymać ... solidny wynik, nie sądzisz?


Cechy gry:

  • Znane już w wielu grach grafiki "blokowe"
  • Gra jest zasadniczo nieskończona, ale to zależy od ciebie.
  • Wiele różnych zombie
  • Mały wybór broni
  • Dość trudna gra

Wady gry:

  • Istnieje reklama, która może być wyłączona za 1 $

Konkluzja: gra Lost city of zombies: Walka o przetrwanie to całkiem interesujący projekt, który pasuje do stałych graczy, którzy lubią ustawiać różne rekordy, reszta, może nie być bardzo szczęśliwa lub stać się zwykłym zabójcą czasu.


Reklama

Pobierz Lost city of zombies: Walka o przetrwanie 1.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Cartoon wind zombie attack! Multiplayer online PVP Zombie mode and battlefield mode are now open for testing! The battlefield mode has been updated. The map is bigger and the play is richer. New special characters: sneak and clown. New weapon: grenade, RPG, new carrier tank.
informacje ogólne
wersja 1.4 (3)
Data umieszczenia 2018-10-25 15:31
rozmiar 93.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/26 07:28
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |