City assassin
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra City Assassin to strzelanka dla twojego androida, w której będziesz wędrować po mieście i niszczyć potwory, co jest całkiem logiczne, a nawet wynika z nazwy, więc przygotuj nerwy, reakcję i dokładność, wszystko to będzie dla ciebie przydatne.

Przygotował grę w studio X-Shooting King, z powodu którego jest to pierwszy projekt o zombie i pierwszej strzelance, a właściwie tylko drugiej grze. Pierwszym był wyścig, który nie był jeszcze w stanie zgromadzić dużej publiczności. Tak więc z inicjatywą!


Gra jest w jakiś sposób podzielona na poziomy, z których każdy przedstawia inne lokalizacje miasta i dość duże. Grafika jest bardzo przyzwoita, szczególnie dla tego gatunku na urządzeniu mobilnym, poza tym warto zauważyć pewne cechy, wśród których są plusy i minusy. Z pozytywów - zombie są zupełnie inne, a nie takie same, jak w niektórych słabych projektach, jednak ich zachowanie jest dziwne, ignorują cię lekko ... to nie zwiększa wprost dynamiki ani nie napędza tego, co się dzieje. Zabijanie zombie jest dość trudne, a czasami wróg może upaść, ale jeśli strzał nie był śmiertelny, należałoby się podnieść, trzeba wykończyć, no cóż, jest na to wystarczająco dużo broni iw tej części warto zauważyć rozprzestrzenianie się, które jest realizowane przez rosnący zakres, jeśli pociągniesz za spust .

Lokalizacje są zróżnicowane, są fabryki i ulice miast i niektóre piwnice, a zarządzanie okazało się bardzo wygodne. Można więc bezpiecznie powiedzieć, że gra może bezpiecznie zajmować przeciętną niszę w swoim gatunku.


Cechy gry:

  • To nie jest strzelnica, ale strzelanka, która już jest plusem
  • Duży wybór broni i innych materiałów
  • Broń można pompować, co jest miłe
  • Wygodne zarządzanie

Wady gry:

  • Brakuje pasywnych zombie, głośników
  • Jest reklama i zakupy.

Konkluzja: City Assassin to pewna strzelanka zombie, którą możesz pobrać za darmo i przynajmniej spróbować, jeśli ten mechanik Ci odpowiada - ciesz się!


Reklama

Pobierz City assassin 1.1.4 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.1.4 (4)
Data umieszczenia 2019-03-04 21:44
rozmiar 53.22 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3)
2.6★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/27 07:37
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |