Nieumarły 2048
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Undead 2048 to zagadka dla twojego androida, zasada, która się w nim dzieje, jest całkowicie oparta na grze 2048, ale projekt, który otrzymała, jest inny i bardzo fajny, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że cały świat wkrótce obchodzi Halloween, do którego gry i określone w czasie.

Przygotowaliśmy go w studio Minijuegos.com, na konto którego są już inne ciekawe projekty. Być może pojawiły się nie tak dawno temu, ponieważ nie ma tam szczególnej popularności, najbardziej "hitem", który znaleźli w swoim profilu, jest gra przygodowa The Secret of the Necromancer, z ponad 100 tysiącami pobrań. Jeśli jednak naprawdę mogą to zrobić pięknie, to na pewno nie będą bez fanów!


Ponieważ rozgrywka jest dla wszystkich jasna, zwrócimy szczególną uwagę na układ i pozostawiamy go do końca. Więc rodzaj kulturowego szoku zaczyna się już na etapie głównego menu, ponieważ jest zaimplementowany po prostu genialnie! Menu to kawałek antycznego zamka, każde drzwi jest albo ustawieniem, albo jednym z kilku trybów gry, a kiedy wejdziesz w te same ustawienia, znajdziesz się w pokoju, w którym pozycje można zmieniać obok niektórych rzeczy . Być może to podejście zostało już gdzieś wykorzystane, ale świetnym pomysłem było wdrożenie go tutaj. Oczywiście nie planujesz spędzać dużo czasu w menu, co oznacza, że ​​zwracamy się do rozgrywki, która polega na klasycznej kombinacji płytek, w której będziesz rozwijać potwory. Na przykład, łącząc dwie dynie dostajesz pająka, dwa pająki - szkielet, dwa szkielety - zombie, dwa zombie - wilkołak i tak dalej, wszystko jest bardzo ciekawe i zabawne, jak powinno być w grze poświęconej Halloween.


Cechy gry:

  • Niesamowity wygląd i design
  • Dwa tryby gry - przetrwanie i normalne
  • Statystyki z liderami i zapisami
  • Prosta konstrukcja
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Jest reklama, która jest bardziej niż uzasadniona.

Podsumowując: gra Undead 2048 to klasyk o oszałamiającym wzornictwie, który spodoba się wszystkim fanom potworów i festiwalowi Halloween, więc pobierz grę za darmo i ciesz się!


Reklama

Pobierz Nieumarły 2048 0.8 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Minor bugfixes.
informacje ogólne
wersja 0.8 (7)
Data umieszczenia 2018-11-15 16:29
rozmiar 43.96 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/27 09:20
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |