Obrońca oczu
4.7 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Eye Defender to prosta gra zręcznościowa dla twojego androida, tylko poziom jej przyczynowości jest określony tylko przez to, że jest łatwa do grania, ale pod względem tego, co musisz zrobić, nie, ale to nie jest zwykła, to jest czysta woda hardcore! Limit wiekowy gry wynosi 12+, co jest logiczne, więc warto się nią kierować, zastanawiając się, czy ją pobrać, czy nie.

Przygotowaliśmy grę w Bugbomb Studio iw tej chwili jest to ich pierwsza i jedyna gra dla Androida, co jest naprawdę dziwne, ponieważ rozpoczęcie od takiego projektu jest ryzykownym wyborem!


Istota tego, co się dzieje, jest prosta - musisz chronić jeden obiekt przed irytującymi owadami o różnych formatach, wydaje się, że nie ma w tym nic złego, z zastrzeżeniem, że ten obiekt jest okiem! Tak, twórcy nie wymyślili żadnego świata, a tym bardziej nie próbowali uruchomić nowego wszechświata ze swoimi bohaterami, wszystko jest proste - bronimy ludzkiego oka! Oko, przy okazji, żyje i obraca się w kierunku napastników, to po prostu nie miga, co może prowadzić do wysychania, ale do tego jest pipeta, której czasami trzeba użyć. Jednak głównym zadaniem jest zmiażdżenie owadów, które próbują dostać się do oka, co zdecydowanie powinno być podłe, a nawet przerażające dla prawie każdej normalnej osoby. Na szczęście będziemy mieli trzy życia, więc prawo do popełnienia błędu wciąż istnieje, w wyniku czego otrzymasz określoną liczbę punktów, które można porównać z innymi odważnymi graczami lub z wynikami z przeszłości.


Cechy gry:

  • Pomysł jest oczywiście oryginalny, ale łatwiej go nazwać podłym.
  • Teoretycznie gra może pomóc ci pokonać niektóre fobie ...
  • Prosta kontrola, podobnie jak same działania
  • Grafika jest również prosta, ale interesująca.
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Gra zdecydowanie nie jest zalecana dla wrażliwych osób.

Konkluzja: Eye Defender jest nikczemnym, przerażającym, ale wciąż uzależniającym zabójcą czasu dla twojego androida, który może długo pozostawać w spokoju i przekonać się sam.


Reklama

Pobierz Obrońca oczu 1.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
You asked for more bugs, we got you more bugs!
informacje ogólne
wersja 1.2 (8)
Data umieszczenia 2019-01-25 13:48
rozmiar 44.72 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.73★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/28 08:38
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |