Pokonaj zmarłych
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Beat The Dead to dynamiczna gra zręcznościowa o zombie dla twojego androida, która może być uznana za strzelankę i chodziarza oraz cokolwiek innego, okazała się całkiem uniwersalna i wszyscy fani gatunku z pewnością Ci się spodobają. Tutaj tylko jego popularność nie rośnie, ponieważ byłoby to pożądane dla programistów ...

Przygotowaliśmy grę w studio OneTonGames, na konto którego nie jest to pierwszy projekt, więc musimy przejść do reszty, wcześniej wydanej. Od razu warto zauważyć, że ci programiści pojawili się już na naszej stronie w grze Bigfoot Monster Hunter, która w tym momencie zgromadziła już ponad milion pobrań! Rake Monster Hunter ma nieco mniej różową firmę, jest około 500 000 pobrań, ale liderem studia jest oczywiście gra Rocket Royale, która ma również ponad milion pobrań, więc nie dziwcie się, że nie dostaliśmy kolejnego polowania na potwory, a tu jest taki chodzik, a nawet o zombie ...


Jeśli chodzi o rozgrywkę, jest ona podzielona na poziomy reprezentujące dni w formacie gry, co jest dość logiczne, ponieważ każdy dzień, w którym można było żyć w tym strasznym świecie, jest już osiągnięciem, które można wykorzystać do dalszej motywacji. Każdego dnia będzie zadanie, tylko zwykle będzie mniej więcej takie samo - zniszczenie wszystkich celów, z drobnymi zmianami w święta. Jest tu dość dużo broni, ale będzie ona otwierana stopniowo, przechodząc od mniej potężnego do bardziej rzeźnego, co w ogóle będzie absolutnie konieczne, jeśli spotkasz następnego bossa lub znajdziesz się na nowym poziomie, gdzie będzie więcej wrogów lub sam staniesz się silniejszy.


Cechy gry:

  • Jasna, dyskretna rozgrywka
  • Prosta obsługa
  • Przyjemny design i przyzwoita grafika.
  • Wysoka dynamika, nie będzie się nudzić

Wady gry:

  • Jest reklama, która wyłącza się za półtora dolara
  • Zadania są takie same, ale jest to standardowa sytuacja.

Konkluzja: gra Beat The Dead jest dobrym przykładem tego, że możesz dalej tworzyć gry o zombie, najważniejsze jest to, że powinno być pożądanie, ale jak odbiorcy będą postrzegać to jest inne pytanie i tylko czas na nie odpowie.


Reklama

Pobierz Pokonaj zmarłych 1.22 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Hello there! We've added new stuff in the game, go and check it out!
- Added new feature called Rampage! Smash the zombies with maximum power!
- Fixed a lot of different bugs, now the game is even better!
informacje ogólne
wersja 1.22 (5)
Data umieszczenia 2018-11-15 16:29
rozmiar 65.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/28 10:41
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |