Lava hero
4.5 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Lava Hero jest najczęstszą grą zręcznościową dla Androida, którą można bezpiecznie przypisać do gatunku biegacza, ponieważ jest ona w trakcie gry głównej, że wszystko, co się dzieje, jest oparte. Nie jest to jednak wersja bardzo klasyczna, o której również poinformujemy i wyjaśnimy, dlaczego tak zdecydowaliśmy.

Przygotowaliśmy grę w studiu Hybrid Humans, na którego konto nie jest to pierwsza gra, ale nie można nazwać wszystkich popularnymi, a w większości wydawało nam się, że pytanie nie jest samą grą, ale jest słabo reklamowane. Jednak znalezione są również płycizny za tym arcydziełem, o których też trochę porozmawiamy.


Jak w każdym innym biegaczu, głównym zadaniem tutaj będzie po raz kolejny próba uniknięcia różnych przeszkód tak długo, jak to możliwe. Cóż, tak różnorodny, to biegacz, więc kilka rodzajów przeszkód ... Gra stała się niezwykła, ponieważ będziesz obserwować sytuację od trzeciej osoby i dość daleko, co z jednej strony wydaje się nie najlepszym rozwiązaniem , z drugiej strony, otwiera on większy przegląd i pozwala przygotować się do następnego problemu po drodze. To tylko główna postać, której nie kontrolujesz, ale możesz kontrolować przeszkody, oczyszczając się. Ten format nie pojawił się po raz pierwszy, ale nie zajął szczególnie popularnej pozycji, poddając się klasycznemu podejściu. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest proste i jasne - pozwól swojemu biegaczowi wspiąć się jak najdalej, a jeśli coś pójdzie nie tak, wpadnie w straszliwie pomalowaną lawę i będzie musiał zacząć od początku, próbując raz po raz, aby pobić kolejny rekord.


Cechy gry:

  • Grafika i animacja - medium
  • Typowa rozgrywka, w której kontrolujesz przeszkody, a nie główną postać
  • Postać może być dostosowana
  • Statystyki z liderami, globalne i codzienne

Wady gry:

  • Rozgrywka jest monotonna, nie uzależniająca
  • Przy tym wszystkim, reklamy i zakupy mają być miejscem

Konkluzja: zrozumiałe jest, że biegacz z rycerzem bez głowy w roli głównej jest tematem Halloween, ale nie próbuje teraz pozbyć się wszystkich najbardziej nieudanych projektów na święta, takich jak Lava Hero?


Reklama

Pobierz Lava hero 1.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Minor fixes and improvements.
informacje ogólne
wersja 1.3 (6)
Data umieszczenia 2018-11-15 16:29
rozmiar 67.2 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.48★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/29 08:58
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |