Świat Ghostbusters
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Ghostbusters World jest arkadą i przygodą z rozszerzoną rzeczywistością w jednej osobie, co oznacza, że ​​jest czymś niezwykłym i zdecydowanie interesującym, skupmy się więc na tym, co się tutaj dzieje, i spróbujmy powiedzieć najważniejsze punkty.

Warto zacząć od tego, że gra została stworzona na podstawie kultowego filmu "Ghostbusters", a nie tego, który bezskutecznie próbował ponownie uruchomić, ale klasycznego, który wszyscy kochają. W rezultacie Sony Pictures Corporation działało jako twórca i inicjator pomysłu, ale w postaci wydawcy i lokalizatora wybór padł na mało znane studio FourThirtyThree Inc., które może być wam znane z takich gier jak Boxing Star lub Battle Boom, które są dość popularne i wysokiej jakości. wymagane dla nowego projektu.


Ogólnie rzecz biorąc rozgrywka okazała się dość logiczna, ponieważ w grze trzeba polować na duchy, w rzeczywistości, co robili główni bohaterowie filmu, a samo polowanie jest realizowane w identyczny sposób - specjalna broń i pułapka sprawią, że wszystko będzie potrzebne. Główną cechą gry jest rozszerzona rzeczywistość, która jest realizowana podobnie do słynnej gry Pokemon Go, o której wiele już zapomniało, ale wciąż jest za nią ponad 100 milionów pobrań, jedynym pytaniem jest, czy ta gra może osiągnąć podobną ilość? Najprawdopodobniej nie, bo podniecenie wokół Pokemona było ogromne, w niektórych krajach było zakazane, w niektórych przyszło tylko jesienią, ale w tej grze nie ma takiej paniki i nie będzie, jest już dostępna wszędzie i można ją pobrać za darmo. Tak więc, zainstaluj grę i spiesz się wokół swojej osady w poszukiwaniu duchów, przy okazji, niektórzy bossowie mogą zostać pokonani tylko razem z innymi graczami, co oznacza, że ​​musisz kogoś spotkać lub zachęcić znajomych do przyłączenia się.


Cechy gry:

  • Kultowy temat upiornych kreatur powraca w biznesie
  • Doskonała grafika i wiele ustawień
  • Augmented Reality autorstwa Pokemon Go
  • Wiele różnych duchów
  • Epickie walki z bossem
  • W grze nie ma reklam

Wady gry:

  • Typowe trudności związane z koniecznością opuszczenia domu
  • Obsługiwane zakupy, co nie jest zaskakujące

Podsumowując: gra Ghostbusters World w rzeczywistości jest rodzajem analogowego Pokemona, tylko w innym kierunku, który jest znacznie bliższy wielu graczom, ponieważ motyw Pokemona jest czymś więcej niż tematem duchów i kultowym arcydziełem kina, jednak pionier pojawił się ponad dwa lata temu i jest całkiem możliwe że zainteresowanie odbiorców taką rozrywką ostygło ...


Reklama

Pobierz Świat Ghostbusters 1.16.2 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.16.2 (54)
Data umieszczenia 2019-08-08 07:47
rozmiar 68.93 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/29 10:03
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |