Przygoda Stickman
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra StickMan Adventure to platformówka dla twojego androida, która jest stworzona wyłącznie w jednym celu - aby podnieść nerwy i zapewnić nowe, interesujące doświadczenie poziomów hardcore i rozgrywki w szczególności. Nazwa gry zawiera definicję "StickMan", która jest znana wielu osobom, ale w tym przypadku nie ma nic wspólnego ze zwykłym formatem, po prostu mówi, że twoja postać jest rysowana raczej wstępnie i że nie jest to najważniejsze w tym przypadku.

Przygotowaliśmy grę w studiu z dziwną nazwą struggledevL, na podstawie której jest to już czwarta gra i wygląda najbardziej świadomie, w porównaniu do innych, które w tej chwili nie mogą się pochwalić nawet setką pobrań. Mamy nadzieję, że przynajmniej ten projekt przyniesie trochę chwały programistom.


Wracając do tego, co dzieje się w grze, warto zwrócić uwagę na jego design, który uznaliśmy za bardzo interesujący. Deweloperzy nazwali to "wirtualną" platformówką, ale w rzeczywistości mamy czarne tło, na którym rysują się przeszkody i nasz bohater, a czasami gdzieś w tle można czasem znaleźć ciekawe inskrypcje. Jednak główną cechą gry jest jej złożoność, która, delikatnie mówiąc, jest wysoka, co w pełni uzasadnia raczej skromny projekt, a co równie ważne, twórcy nadal rozwijają projekt, a w ostatnich aktualizacjach wydali już nowe poziomy, unikalne postacie, a nawet osiągnęli poziom z szefem. Tak więc, jeśli jesteś gotowy na podbój kolejnego "hardcorowego" projektu, możesz spróbować tego.


Cechy gry:

  • Prosty, prymitywny, ale o stylowym wyglądzie
  • Prosta obsługa
  • Bez spisków i innych trudności
  • Hardcoreowa rozgrywka, w którą nie każdy może sobie poradzić
  • Bez zakupów, jak powinno być, bez pomocy!

Wady gry:

  • Reklama jest obecna, ale nie przeszkadza.

Podsumowując: gra StickMan Adventure to świetny powód, aby naładować energię szaleństwa i spędzić czas z korzyściami dla systemu nerwowego, a być może, położyć kolejny cios w szeregu swoich osiągnięć w grach.


Reklama

Pobierz Przygoda Stickman 1.6 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
-Unique Character and stage level
-Level Stage
-Boss Stage
informacje ogólne
wersja 1.6 (6)
Data umieszczenia 2018-10-30 14:59
rozmiar 62.06 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/31 08:53
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |