Terminator: Survival
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Terminator: Survival to strategia kartowa stworzona na podstawie słynnej serii o terminatorze, o której prawie wszyscy wiedzą, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że franczyza obejmuje wiele filmów, seriali, kreskówek, a nawet innych gier. To, co nowi programiści próbowali nas nauczyć, to to, co teraz przeanalizujemy.

Przygotowaliśmy grę w studiu Mogol Games, którego imię z jakiegoś powodu wydaje nam się znajome, ale w Google Play nie mogliśmy znaleźć nic innego, więc weźmy to jako debiut i próbę włamania się w świat właścicieli androidów.


Jak widać, najfajniejsze strategie kart są uzyskiwane, gdy istnieje potężna podstawa, nie pójdziemy daleko, nawet weźmiemy przywódcę gatunku - Hearthstone, za którym stoi ogromny wszechświat Warcraft. W tym przypadku fundacja jest również dostępna, ponieważ serial jest nie tylko dobrze znany, ale także implikuje nie tylko przygody głównych bohaterów, ale także cały wszechświat z tragiczną historią opozycji ludzi i maszyn kontrolowanych przez sztuczną inteligencję. W przybliżeniu na tej podstawie gra będzie oparta, ponieważ z terminatorami będziesz musiał walczyć jednocześnie, co jest straszne, nikt nie zaoferuje ci walki z innymi graczami, jest tylko szansa na zjednoczenie się z nimi i wspólną walkę, ale wciąż, z terminatorami, które tylko sztuczna inteligencja będzie zarządzać i będzie ...

Projekt również okazał się dość niejednoznaczny, z jednej strony przekazuje ponurą atmosferę świata, w którym apokalipsa już się wydarzyła, a teraz pytanie dotyczy przeżycia, z drugiej strony jest zbyt ponure, a większość widzów może nie rozumieć ...


Cechy gry:

  • Strategia karty oparta na świecie Terminatora jest oryginalna ...
  • Karty zawierają wielu nowych i wielu już znanych bohaterów.
  • Połącz siły z innymi graczami, aby stać się silniejszym
  • Zbierz dużą kolekcję kart
  • Ponury design, który przypomni Ci o niektórych momentach serii
  • Wydarzenia specjalne odbywają się regularnie.
  • Reklama i zakupy z jakiegoś powodu, nie, najwyraźniej, zjawisko przejściowe

Wady gry:

  • Chociaż gra jest całkowicie darmowa, brak umiejętności gry przeciwko innym graczom jest przygnębiający.

Konkluzja: gra Terminator: Survival nie jest oczywiście konkurencją dla najlepszych przedstawicieli gatunku, ale w każdym razie jest to dość interesująca gra stworzona na podstawie słynnej franczyzy.


Reklama

Pobierz Terminator: Survival 1.0.9 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
---Start Resistance Transmission--

Hello Soldier. This is critical update v1.0.9 to your handheld Skynet terminal. We hope its contents prove useful in your survival. Long live humanity.

--Contents--
1. Daily missions: Complete daily missions to make your resistance stronger.
2. New equipment unlocked: Get your own equipment to join the resistance.

Good luck. Survive. We're counting on you.

---End Resistance Transmission--
informacje ogólne
wersja 1.0.9 (9602)
Data umieszczenia 2020-08-06 15:41
rozmiar 69.07 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/02 10:06
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |