Bob The Robber 5: Temple Adventure
3.1 (4)

Bob The Robber 5: Temple Adventure

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Bob The Robber 5: Temple Adventure to swobodna gra zręcznościowa dla twojego androida, której głównym bohaterem jest słynny złodziej Bob, który przeżył już cztery części gry, a jeśli porównasz trzeci i czwarty, czwarty okazał się dwukrotnie popularny! Zwykle trend jest odwrotny i tutaj programiści wyraźnie znaleźli to, co podpiąć użytkownika, a teraz, spróbuj swoich sił na poziomie nawet jednej piątej.

Mówiąc o programistach, w roli studia Kizi Games, była także autorką poprzednich części, produkuje także inne ciekawe gry, w tym dwie części Money Movers, które są również dość popularne, dziwny biegacz Go Kizi Go - Runner by Kizi, który gracze nie poszli w ogóle, co nie jest zaskakujące, ale także kilka części gry Dynamons World, która niejasno przypomina pokemona ... Ogólnie rzecz biorąc, jest coś do zobaczenia, ale nie wszystkie projekty odniosły sukces, w przeciwieństwie do tej serii.


Jeśli z jakiegoś powodu nie znaleźliście co najmniej dwóch poprzednich części gry, powiemy wam o tym, co się dzieje, a jeśli znajdziecie, wszystko jest prostsze, grafika się nie zmieniła, dodano także mechanikę, dodano miejsca i poziomy, które fani wymagali. Ale porozmawiajmy o rozgrywce, aby nie zawieść tych, którzy tylko zauważyli tę grę.

Rozgrywka to wiele miejsc, które w piątej części gry otrzymały format starożytnych świątyń i innych opuszczonych budynków, które zawsze przyciągały odważnych poszukiwaczy przygód i skarbów. Tutaj czekasz na mumie i inne potwory, które muszą ominąć obserwację kamery (gdzie one są w starożytnej świątyni?), W polu widzenia, które nie muszą spaść i masy innych pułapek, które z poziomu na poziom stają się coraz bardziej, ale w tym samym czasie, rozsądna złożoność, która będzie odpowiednia dla całej rodziny.


Cechy gry:

  • Nowe poziomy i lokalizacje czekają, idź na przygodę!
  • Gra jest darmowa, bez zakupów
  • Ładna grafika i łatwa obsługa
  • Rozgrywka, która będzie zrozumiała dla całej rodziny.

Wady gry:

  • Jest reklama, ale czy to jest problem?

Podsumowując: gra Bob The Robber 5: Temple Adventure wyraźnie nie będzie w stanie podwoić wyników czwartej części, jednak najprawdopodobniej z łatwością osiągnie podobny poziom popularności, ponieważ oferuje dokładnie to, na co czekali fani. Ale pytanie brzmi, czy szósta część jest otwarta.


Reklama

Pobierz Bob The Robber 5: Temple Adventure 1.3.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Performance improvements
- Small bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.3.0 (10300)
Data umieszczenia 2021-01-31 18:20
rozmiar 46.41 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

READ

READ

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

Wszystkie aplikacje Spil Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.13★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/03 08:34
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |