Versus NEXT Fight
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Versus NEXT Fight jest określana jako "akcja" dla Androida, i, ogólnie rzecz biorąc, jest to gra walki, która, co dziwne, ma rozgrywkę krok po kroku ... A także, zasada strategii karty została tu dodana, co generalnie rzuca światło taki wybór mechaniki, ale po prostu zastanawialiśmy się, co może z tego wyniknąć ...

Przygotowano grę w studiu Azur Interactive Games Limited, z powodu której nie jest to pierwszy projekt dla Androida, nawet pierwsza gra walki, ale klasyczna strzelanka World War Heroes (10 milionów pobrań), fantastyczna strzelanka INFINITY OPS: Sci jest warta odnotowania wśród najpopularniejszych projektów deweloperskich. -Fi FPS (5 milionów pobrań) i oczywiście akcja taktyczna Pocket Troops (5 milionów pobrań), więc możesz spokojnie stwierdzić, że programiści wiedzą, co robią.


Główną różnicą od bardziej znanych gier karcianych jest to, że tak czy inaczej, ale bohater będzie musiał grać, jednak jest ich sporo, programiści obiecują na początku 17 sztuk i jest całkiem możliwe, że pojawi się ktoś inny. Oczywiście, każda postać ma unikalne umiejętności, które pozwalają mu być silnym w tym czy innym kierunku, przestrzegać pewnych taktyk, a w każdym razie możesz łatwo znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo, dla postaci istnieje ponad 80 zestawów sprzętu, co pozwala na ich wygląd nieco różni się od większości. W grze nie było innych graczy, z którymi będziesz walczył, ale najbardziej interesujące jest dołączenie do klanu i udział w nieco większych bitwach, które oferują nie tylko możliwość interakcji z innymi graczami, ale także inny tryb gry, który na pewno Ci się spodoba. .


Cechy gry:

  • Niezwykłe podejście do gatunku walki ...
  • Duży wybór bohaterów
  • Wiele różnych urządzeń
  • Dołącz do klanu, aby gra była bardziej interesująca.

Wady gry:

  • Reklamy i zakupy są obsługiwane, podobnie jak w podobnych grach.

Konkluzja: gra Versus NEXT Fight to raczej odważna próba pokazania wszystkim, że gry walki mogą być przyrostowe, a strategie kart mogą być walkami z grami, a nie faktem, że gra stanie się bardzo popularna, ale zdecydowanie powinna przyciągnąć uwagę.


Reklama

Pobierz Versus NEXT Fight 4.17 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Reworked clan war - now it's an incredible capture of the enemy islands and battles with a clan boss.
Level up your boss for the successful defense
Clan boss is the most powerful hero in the game. Gather the clan members in a team to defeat him. If you don't succeed the first time, your comrades can continue the fight and sooner or later the boss will be defeated.
New challenge: team of 3 players VS clan boss.
informacje ogólne
wersja 4.17 (417)
Data umieszczenia 2019-06-14 06:31
rozmiar 34.57 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/04 08:27
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |