Dashy lochu
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Dashy Dungeon to gra zręcznościowa dla twojego androida, która z łatwością zastąpi porządnego zabójcę czasu z dość dużą złożonością, szczególnie dla tych, którzy mają cierpliwość i są gotowi, aby spróbować osiągnąć jak najlepszy wynik.

Przygotowano grę w studio Bite Size Games Limited, z powodu której jest to tylko trzecia gra, a dwie ostatnie okazały się dość popularne, zbierając po milion pobrań, ale wydaje nam się, że nowy produkt zasługuje na znacznie większy wynik, ale czas pokaże w taki czy inny sposób.


Wróćmy do rozgrywki, która tutaj okazała się dość ciekawa, choć bardzo prosta, co jest ważne dla timekillera. Ogólnie rzecz biorąc, gra ma również niewiele wspólnego z lochami, grami fabularnymi i podobnymi rzeczami, tylko wtedy, gdy można ocenić element wizualny i co się dzieje - w żadnym wypadku. Jednak format może wydawać się znajomy dla wielu miłośników puzzli. Głównym celem tego, co się dzieje, jest ukończyć poziom, robiąc to tak szybko, jak to możliwe, a jednocześnie zbierając jak najwięcej monet i innych bonusów, co z pewnością będzie na poziomie. Jest jednak jeden ważny punkt, który musisz wziąć pod uwagę - twoja postać może przejść tylko od przeszkody do przeszkody, którą już napotkano w niektórych zagadkach, i jeszcze jedno - ograniczona ilość czasu jest przydzielana na każdym poziomie, który, nawiasem mówiąc, jest całkiem sporo i podstawowy problem będzie raczej związany z pułapkami, które zaczną się pojawiać, gdy znajdziesz się dość daleko. Gra jest na ogół ustawiona jako nieskończona, tylko jeśli przegrasz, będziesz musiał zacząć od samego początku ... jedna rzecz sprawia przyjemność, poziomy nie są powtarzane i są generowane za każdym razem.


Cechy gry:

  • Gra jest całkowicie darmowa, więc pobierz i nie kupuj
  • Ciekawa mechanika spodoba się wielu
  • Klasyczny design, który przywraca wspomnienia
  • Prosta obsługa
  • Nieskończona rozgrywka
  • Wiele pułapek, potworów i trudnych obszarów
  • Pięć rodzajów terenu

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Przepraszam, że straciłem postęp, który może być całkiem przyzwoity

Podsumowując: gra Dashy Dungeon to świetny morderca czasu, który ma ciekawą mechanikę, niekończącą się rozgrywkę i przyjemny, klasyczny design, a fakt, że gra jest całkowicie darmowa, czyni ją jeszcze bardziej interesującą.


Reklama

Pobierz Dashy lochu 0.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Dashy Dungeon is now live! :D
informacje ogólne
wersja 0.1 (7723)
Data umieszczenia 2018-11-03 15:32
rozmiar 22.58 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/04 10:30
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |