Hyperrun
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra HyperRun to wyścig dla Androida, którego działania rozwijają się w kosmosie, co dla wielu może wydawać się niezwykłe, ale jest to rozsądny rozwój tego hobby, szczególnie przy odpowiednim wzroście technologii.

Przygotowaliśmy grę w studio Blue Beck Ltd., do którego nie udało się jeszcze znaleźć innych projektów, więc jest to ich unikalny debiut, który może odnieść sukces, jednak deweloperzy nie mają gotowych odbiorców do reklamowania swojego nowego produktu do już istniejących. gry i nie ma budżetu na klasyczną kampanię reklamową ... więc może nie będzie strzelać, ale szkoda, rozwój takich gier widzimy coraz mniej.


Dosłownie od pierwszych kadrów, od razu zdajesz sobie sprawę, że działania gry rozgrywają się w przestrzeni, ponieważ start zwykle odbywa się z widokiem naszej planety, która, nawiasem mówiąc, jest bardzo piękna pod tym kątem. Sam wyścig przechodzi przez utwardzony tunel, poza którym nie będzie można się wydostać, ale można latać wzdłuż całego jego wewnętrznego planu, próbując ominąć przeszkody i znaleźć zielone paski, które dają potężne przyspieszenie. Jeśli uda ci się dotrzeć do przeciwników, będzie można użyć broni lub innych elementów jednego z siedmiu statków dostępnych tutaj. Między innymi, statek może być pomalowany, aby wyróżniać się spośród pozostałych. Z tego, co się zdenerwowało - przeciwnicy są komputerowi, a nie rzeczywiste, więc będą pewne osobliwości i szybko zrozumiecie, jak z nimi walczyć, jak zwykle, nie różnią się zbytnio inteligencją.


Cechy gry:

  • Siedem statków do wyboru, każdy ma swoją własną charakterystykę
  • Statki mogą być malowane, to się wyróżni
  • Duży wybór broni, które pomogą w promowaniu przywództwa
  • Różne przeszkody i żetony na torach
  • Podsumuj swoje umiejętności i wyślij w walce o ostatni puchar
  • W grze nie ma reklam, co jest zaskakujące.

Wady gry:

  • Zakupy są obsługiwane, ale to w porządku, jak zwykle - dla leniwych.

Podsumowując: gra HyperRun, jeśli się wyróżnia, to tylko dzięki swojemu niezwykłemu podejściu, które okazało się być wyraźnie niestandardowym, jednak brak Internetu oczywiście nie będzie grał na korzyść popularności.


Reklama

Hyperrun dla LG L Fino

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/06 08:01
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |