Oddbods Turbo Run
4.2 (11)

Oddbods Turbo Run

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Oddbods Turbo Run jest biegaczem dla androida, który, jak to zwykle bywa, podążał w klasycznym kierunku, oferując nam bieg, przeszkody i nic więcej, jednak to ta gra nas podpięła i jak i dlaczego - powiemy ci trochę dalej.

Zacznijmy od programistów, w których roli studio goGame, na którego konto, oprócz tej gry, jest tylko gra fabularna o nazwie Dragon Project, która zdołała zebrać ponad milion pobrań, co może nie być dużo, ale wciąż przyzwoite.


Wracając do naszego nowego produktu, warto zauważyć, że pierwszą, dosłownie uderzającą, jest grafika, która jest zaskakująco gładka, piękna i ogólnie znacząca. Co więcej, jest bardzo jasne, bez dodatków, oczywiście, ale jednak płynna animacja, która również wyraźnie przyczynia się do tego, co się dzieje, stała się takim plusem. Tak więc wysoka dynamika nie psuje niczego, chociaż złożoność jest dość niska, co pozwala bezpiecznie napisać grę do rangi nieformalnych projektów, które są przede wszystkim odpowiednie dla dzieci. Przez resztę czasu bohaterowie, choć oryginalni, z jakiegoś powodu, niesamowicie przypominają sługusów z jednej popularnej kreskówki, a sama rozgrywka jest bardzo podobna do klasyków takich jak Sonic Dash, które są również dostępne na Androidzie ... W niektórych momentach wydawałoby się obraźliwe, ale wiesz, już to narzeka, więc dlaczego nie po prostu cieszyć się grą z dobrym zasięgiem wizualnym, który zresztą jest dystrybuowany całkowicie za darmo ...


Cechy gry:

  • Nieznane, ale zabawne postacie o nazwie "Oddity"
  • Doskonała grafika najwyższej jakości
  • Dobra animacja i dynamika
  • Niekończąca się rozgrywka i wiele przeszkód
  • Różne bonusy i bonusy
  • Regularne wydarzenia, które pozwolą Ci zdobyć więcej bonusów

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, które mają być miejscem
  • Złe języki będą miały wiele podobieństw z innymi projektami, co jest prawdą

Najważniejsze: gra Oddbods Turbo Run jest swobodna pod każdym względem. Jeśli nie masz ciepłych uczuć dla takiego lub innego świata gry, to nie ma problemu - pobierz i ciesz się, a jeśli wszystko jest inne, to nie dla ciebie, to jest zwyczajne;)


Reklama

Oddbods Turbo Run dla LG L Fino

Wszystkie aplikacje goGame na mob-core.com.pl

Ocena:

(11)
4.23★ 84.67%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/06 10:08
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |