Połącz gnomy
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Merge Gnomes to pilot do androida, w którym musisz wydobywać złoto, co powinny zrobić najbardziej odpowiednie postacie, a mianowicie krasnoludki!

Przygotowaliśmy grę w studiu Rhino Games Studio LLC z siedzibą w Armenii, co jest dość interesujące, wcześniej nie spotkaliśmy gier z tych części, więc zobaczmy, jakie ciekawe rzeczy mogą mieć. Tak więc, z ich strony projekt ten jest pierwszy i mamy szczerą nadzieję, że otrzyma odpowiednią popularność, ponieważ dobrze jest widzieć, że osiągnęli już rozwój gier w najodleglejszych zakątkach planety, co oznacza, że ​​branża rozwija się bardzo szybko, co jest dobrą wiadomością .


Rozgrywka w grze była dość interesująca, ponieważ mamy nie tylko zatrzask, ale także rodzaj łamigłówki, która jest trochę jak słynny projekt, taki jak 2048 ... Nie będziemy rozmawiać o designie, to jest całkiem proste, więc jako część pierwszej próby pisania możesz też wysłać animację tego, co się dzieje, co jest dość małe, ale nawet takie, które okazało się bardzo skromne.

Jeśli chodzi o to, co się dzieje, jak już pisaliśmy, głównym celem jest wydobywanie złota, a im więcej, tym lepiej. Dokładnie do tego, na pustych sekcjach, z których jest ich tylko sześć, trzeba włożyć beczki, z których pojawiają się krasnoludy. Dwa identyczne gnomy można zawsze połączyć w gnoma, który zajmuje jedno miejsce, ale produkuje więcej złota, co jest dość wygodne. Beczki oczywiście mogą być również opracowane, aby wyłonić się z nich gnomy wyższego poziomu, a to będzie raczej ważne, ponieważ twój przemysł wydobywczy rośnie ...


Cechy gry:

  • Trzy tuziny różnych gnomów, które mają swoje własne imiona i funkcje.
  • Połącz te same gnomy, aby uzyskać nowe, hi 2048!
  • Im więcej kopiesz, tym więcej złota
  • Zbieraj skrzynie, w których znajdziesz wspaniałe prezenty
  • Wydobywanie nie zatrzyma się nawet w trybie offline.

Wady gry:

  • W grze jest reklama.
  • Jak każdy inny pilot, są zakupy.

Konkluzja: gra Merge Gnomes może nie trafić w fanów pilotów, ale może zainteresować tych, którzy szukają czegoś nowego i oryginalnego, w każdym razie nie spotkaliśmy jeszcze takiego stopu ...


Reklama

Pobierz Połącz gnomy 1.6 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
UI improvements
informacje ogólne
wersja 1.6 (68)
Data umieszczenia 2018-11-06 11:40
rozmiar 63.58 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/07 08:37
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |