Niekończąca się droga
0 (0)

Niekończąca się droga

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Endless Road to strategia kartowa dla Androida, w której będziesz walczyć z potworami w drodze do celu, tylko droga, którą masz zaoferować, jest nieskończona, co oznacza, że ​​nie ma ograniczeń co do perfekcji, rozwoju, walki i doskonalenia swoich umiejętności i kompozycji. Twoja talia brzmi interesująco, prawda?

W studiu przygotowaliśmy grę o nazwie, która jest dość trudna do przetłumaczenia, ponieważ jest w języku chińskim, ale okazało się, że to Palm Candle, więc ich projekt zostanie omówiony. Nie znaleźliśmy innych gier w profilu, więc gratulujemy wydania;)


Jeśli mówimy o rozgrywce, to przede wszystkim urzeka klasycznym formatem, brakiem nowej grafiki, wszystko odbywa się w "retro" kolorach, wygląda niesamowicie, szczególnie jeśli lubisz ten format. W pierwszej chwili rozgrywka może wydawać się bardzo prosta, ale jest to fałszywe wrażenie i szybko zorientujesz się, że w grze jest wiele niuansów, które w jakiś sposób wpływają na to, co się dzieje i które trzeba będzie wziąć pod uwagę, rozwija się to z osobistym doświadczeniem, które przede wszystkim programistów i oferta do zdobycia. Ale nie tylko z twoimi umiejętnościami, możesz osiągnąć wysokie wyniki, będziesz musiał rozwinąć swoją postać, pompując swoje umiejętności i umiejętności, nie zapominając o sprzęcie, bez którego nie da się poradzić sobie z dużymi i przerażającymi potworami. W tej opowieści wszystko jest całkiem interesujące, ponieważ na każdej drodze czeka na ciebie wiele widelców, które nie tylko sprawdzają, do czego jesteś zdolny, ale także zmieniają twoje dalsze przeznaczenie, więc jeśli lubisz takie zwroty, stanowczo zalecamy.


Cechy gry:

  • Cztery rodzaje bohaterów, każdy posiadający własne unikalne umiejętności i umiejętności
  • Dziesiątki jednostek wyposażenia, w klasycznym formacie
  • Poziomy i zdarzenia są generowane losowo.
  • Wiele wydarzeń, które chcesz odblokować
  • Skręcona fabuła, która z pewnością cię zaskoczy
  • Świetna grafika w stylu retro i pasujący głos
  • Brak reklam, które mogłyby Cię rozpraszać.

Wady gry:

  • Zakupy są obsługiwane, ale to wszystko oznacza zarabianie, będziemy traktować ze zrozumieniem
  • Dzięki lokalizacji nie wszystko jest płynne, powinieneś skupić się na języku angielskim.

Konkluzja: gra Endless Road jest świetnym formatem na to, jak nudny gatunek strategii kartowych może zostać wdrożony tak bardzo, że wielu będzie zachwyconych.


Reklama

Pobierz Niekończąca się droga 1.14 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Adjusted the size of some UI
informacje ogólne
wersja 1.14 (45)
Data umieszczenia 2019-01-25 13:38
rozmiar 92.92 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/07 10:40
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |