Bezdrzewne niebo
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Idle Skies jest kliknięciem dla twojego androida, a twórcy mówią, że spodoba się tym, którzy kochają lotnictwo, jego historię, a nawet ma ducha przedsiębiorczości, który powinien okazać się dość interesujący, zwłaszcza jeśli ze swojej strony byli w stanie opracować tę historię ...

Przygotował grę w studio Crimson Pine Games, która uwielbia i wie, jak tworzyć różne gry, które można bezpiecznie przypisać do gatunku killer czasu, a niektóre już zostały na naszej stronie, na przykład Drifty Chase wyścigi z ponad milionem pobrań i Geometry Race więc z tej strony jesteśmy spokojni, nie ma żadnych skarg.


Znaczenie gry, podobnie jak w przypadku każdego pilota, jest kwestią rozwoju, tylko w takim przypadku twój rozwój zostanie określony przez urządzenia lotnicze, jeśli możesz tak powiedzieć, zwłaszcza jeśli uznasz, że musisz zacząć od papierowego samolotu ... Niemniej jednak fani lotnictwa wiedzą jego długa historia, sięgająca czasów starożytnych, niemal w mitach starożytnej Grecji i historia nieszczęsnego Ikara, który już nauczył się latać. Ogólnie rozgrywka podzielona jest na sześć epok, najprostszy to papierowy samolot, węże i inne elementarne rzeczy, które można trzymać w powietrzu, a ostatnia era dotyczy podboju kosmosu, tam trzeba się tam dostać, ale tylko do tego potrzebny będzie duch przedsiębiorczości . Co więcej, sytuacja jest oczywista - każde urządzenie lotnicze przynosi pieniądze, które można wydać na rozwój i odblokowanie nowych pojazdów, a nawet epok, więc, ośmielaj się!


Cechy gry:

  • Jasna i wciągająca rozgrywka
  • Jest to pierwszy pilot, w którym istnieje możliwość poznania przydatnych informacji, aspekt edukacyjny jest całkiem odpowiedni.
  • Ogromna liczba samolotów
  • 6 er, które są podzielone na ulepszenia
  • Statystyki, osiągnięcia i inne tabele
  • Doskonała grafika i animacja

Wady gry:

  • Podobnie jak w przypadku każdego innego kliknięcia, jest trochę reklamy i możliwość zakupu czegoś.

Konkluzja: nie będziemy się kłócić, ale nadal nasze zdanie - gra Idle Skies jest najlepszym kliknięciem na temat lotnictwa i wszystkiego, co z tym związane, programiści bardzo dokładnie zajęli się kwestią niezawodności informacji i innych ważnych funkcji, które docenią fani tematu.


Reklama

Pobierz Bezdrzewne niebo 1.1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Small stability improvements.
informacje ogólne
wersja 1.1.0 (29)
Data umieszczenia 2020-11-07 19:39
rozmiar 29.96 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/09 08:44
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |